Koko huoneisto

Huoneisto Port-Vendres, 2 huonetta, 4 henkilöä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Huoneisto Port-Vendres, 2 huonetta, 4 henkilöä valokuvagalleria

Ruokailu
Oleskelualue
Huvivenesatama
Sisätilat
1 makuuhuone

Arvostelut

5,0 kautta 10.

Koko huoneisto

1 makuuhuone2 kylpyhuonetta4 henkilöä30 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Port-Vendres
  • Place, Les Caves du Roussillon
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Fort Saint-Elme
    ‪2 min ajomatka‬
  • Place, Colliouren uimaranta
    ‪5 min ajomatka‬
  • Airport, Perpignan, Ranska (PGF-Perpignan - Rivesaltesin kansainvälinen lentoasema)
    ‪40 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Huoneisto Port-Vendres, 2 huonetta, 4 henkilöä

Porton Vendresin huutokaupan lähellä sijaitseva Arago-katu on osa kaupungin historiallista aluetta. Ihanteellisella paikalla lähellä kaupungin keskustaa. Tämä 2. kerroksessa sijaitseva loma-asunto koostuu olohuoneesta, jossa on 2 yhden hengen kerrossänkyä ja vuodesohva, varustettu minikeittiö, makuuhuone 1 parivuode ja vieressä oleva kylpyhuone, toinen kylpyhuone. vesi suihkulla ja 1 itsenäinen wc. Suurin osa tästä vuokrasopimuksesta merelle: hiljainen alue, henkeäsalpaavat näkymät merelle ja kylään, keskeinen asema asemalla, välittömässä läheisyydessä huutokaupan kanssa. Asuminen luokiteltu kalustettu 1 tähden matkailu. Mahdollisuus maksaa paikan päällä: Lemmikkieläimet: 39 €. Vauvapakkaus: 19. 9 €. Kylpyhuoneen liinavaatteet: 7. 9 €. Levyjen vuokraus + tyynyliina (pt-vuode): 10. 9 €. Levyjen vuokraus + tyynyliinat (iso vuode): 12. 9 €. Puhdistus à la carte T2: 59. 9 €. T2 Tranquility Pack: 84. 9 €.


Matkailu vero maksetaan paikan päällä
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Leijonalahti. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, 2 kylpyhuonetta ja olohuoneen
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Leijonalahti ja Les Caves du Roussillon

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Keittiö

  • Jääkaappi

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta

Oleskelutilat

  • Olohuone

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 30 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy yleisimmät luottokortit.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vendres, 1 Bedroom, 4 Persons
Apartment Port vendres 2 Rooms 4 Persons
Apartment Port vendres 1 Bedroom 4 Persons
Apartment Port-vendres, 1 Bedroom, 4 Persons Apartment
Apartment Port-vendres, 1 Bedroom, 4 Persons Port-Vendres
14022286095

2-room apartment for 4, Port-Vendres, sea view – arvostelut