Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Golden Angel Suites by Adrez Living

3.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Golden Angel Suites by Adrez Living valokuvagalleria

Ulkopuoli
Sviitti | 2 makuuhuonetta, allergiatestatut vuodevaatteet
Luksushuoneisto | 2 makuuhuonetta, allergiatestatut vuodevaatteet
Luksushuoneisto | Oleskelualue | Älytelevisio, Netflix, suoratoistopalvelut
Deluxe-studio | 2 makuuhuonetta, allergiatestatut vuodevaatteet

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Map
Celetna 29, Prague, 110 00
  • Venceslauksen aukio
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Vanha kaupunginaukio
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Prahan astronominen kello
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Praha (PRG-Václav Havel)
    ‪17 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Luksushuoneisto

  • 74 m²
  • 1 makuuhuone
  • Näkymä kaupungille
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Deluxe-huoneisto

  • 50 m²
  • 1 makuuhuone
  • Näkymä kaupungille
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Studio

  • 30 m²
  • Yksiö
  • 1 kylpyhuone
  • Näkymä kaupungille
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Executive-huoneisto

  • 50 m²
  • 1 makuuhuone
  • Näkymä kaupungille
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Grand-studiosviitti

  • 33 m²
  • Yksiö
  • Näkymä kaupungille
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Huoneisto

  • 36 m²
  • 1 makuuhuone
  • Näkymä kaupungille
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky

Sviitti

  • 109 m²
  • 1 makuuhuone
  • 1 kylpyhuone
  • Näkymä kaupungille
  • 2 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Deluxe-studio

  • 45 m²
  • Yksiö
  • Näkymä kaupungille
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Huoneisto

  • 64 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • Näkymä kaupungille
  • 4 henkilöä
  • 2 suurta parisänkyä

Exclusive-studio

  • 77 m²
  • Yksiö
  • Näkymä kaupungille
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Golden Angel Suites by Adrez Living

Huoneistot, joissa on keittonurkkaukset ja jotka sijaitsevat kävelymatkan päässä kohteesta Vanha kaupunginaukio
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu concierge-palvelut, kiertoajelu-/lippupalvelu ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Jokaisessa huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja espressokone. Asiakkaiden käytössä on keittonurkkaus, jossa on liesi ja mikroaaltouuni, sekä älytelevisio, satelliittikanavat ja Netflix.
Golden Angel Suites by Adrez Living tarjoaa 62 ilmastoitua huonetta, joissa on espressokoneet ja designer-hygieniatuotteet. Näissä yksilöllisesti sisustetuissa ja kalustetuissa huoneissa on työpöytä. Tämän 3,5 tähden huoneiston huoneissa on keittonurkkaus, jossa on liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 25+ Mbit/s. 50-tuumainen älytelevisio, satelliittikanavat ja Netflix. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot.

Golden Angel Suites by Adrez Living on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Vanha kaupunginaukio. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä edestakaiset lentokenttäkuljetukset (lisämaksusta) ja concierge-palvelut. Tässä 3,5 tähden asuinrakennuksessa on 62 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, älytelevision ja Netlixin
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 25+ Mbit/s)
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät concierge ja kiertoajelu- tai lippupalvelu
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Vanha kaupunginaukio ja 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Prahan astronominen kello
  • Lentokenttäkuljetukset saatavilla maksusta
Golden Angel Suites by Adrez Living tarjoaa asiakkaiden käyttöön kiertoajelu- tai lippupalvelun, concierge-palvelut ja hissin. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ovat saatavilla lisämaksusta.

Tämä 3,5 tähden huoneisto on savuton.

Puhutut kielet

Tšekki ja englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
  • Ympärivuorokautiset meno-paluulentokenttäkuljetukset pyynnöstä lisämaksusta

Perheystävällinen

  • Syöttötuoli

Keittonurkkaus

  • Espressokeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Minijääkaappi
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Allergiatestatut vuodevaatteet
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Designer-hygieniatuotteet
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • 50–tuumainen älytelevisio ja satelliittikanavat
  • Netflix
  • Suoratoistopalveluita

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Concierge-palvelut
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • Pimennysverhot
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Historiallisella alueella
  • Kaupungin keskustassa

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • 62 majoitustilaa
  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tämä majoituspaikka tarjoaa kuljetukset lentokentältä (lisämaksuja saatetaan veloittaa). Asiakkaiden tulee antaa saapumistietonsa majoituspaikalle ennen matkan alkua. Yhteystiedot löytyvät varauksen jälkeen lähetetystä varausvahvistuksesta.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet älylukon avaamiseen sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen

Sisäänpääsy

Yksityinen sisäänkäynti, älylukko

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 2.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 60 yöstä.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 28 EUR per huone yhteen suuntaan
  • Kuljetuksen hinta per lapsi: 28 EUR (yhteen suuntaan), (max. ikä 2 vuoden ikäiset)

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Tämä majoituspaikka pidättää oikeuden tehdä valtuutuksen asiakkaan luottokortille ennen asiakkaan saapumista.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Golden Angel Suites by Adrez Living tarjoaa kuljetukset lentokentältä (maksuja saatetaan veloittaa). Ota majoituspaikkaan yhteyttä varausvahvistuksesta löytyvään numeroon antaaksesi saapumistietosi ennen kuin matkustat. Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet älylukon avaamiseen sähköpostitse 24 tuntia ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Majoituspaikan rekisteröintinumero CZ27213358

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Golden Angel Apartments
Golden Angel Suites by Adrez
Golden Angel Suites by Prague Residences
Golden Angel Suites by Adrez Living Prague
Golden Angel Suites by Adrez Living Apartment
Golden Angel Suites by Adrez Living Apartment Prague

Golden Angel Suites by Adrez Living – arvostelut

Arvostelut

9,2

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 263 kautta 361 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 69 kautta 361 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 15 kautta 361 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 9 kautta 361 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 5 kautta 361 arvostelua

9,6/10

Siisteys

9,0/10

Palvelut/mukavuudet

9,4/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

8,8/10

Ympäristöystävällisyys

Arvostelut

8/10 Hyvä

Cristina Gómez

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
El alojamiento está muy bien situado. Las habitaciones estaban limpias y bien equipadas. Además tienen servicio gratuito para guardarte el equipaje hasta que vayas al aeropuerto.
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Betsabe

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
I love it was in the middle of everything. Super convenient and nice
Yöpyi 5 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Mary

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Beautiful apartments, very spacious, would highly recommend, it is a 2 minute walk to the main square, perfect location.
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2025

8/10 Hyvä

Rachell

Hyvää: Siisteys ja palvelut/mukavuudet
The carpet is so dirty no air conditioning it got to 80 degrees you can’t open windows because of the flies and all other insects, didn’t really like the PIN code option, overall property is clean and excellent location very close to everything. I would recommend only if they in prove their reception area especially the check in we had people standing outside didn’t know what to do and how to get in the building
Yöpyi 6 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Pui Wa

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great location! The hotel is just a short walk to Prasna Brana and the Palladium Shopping Mall. There's a café right across the street and several restaurants nearby. Room included a small kitchen equipped with various utensils, like microwave and frying pan. It very convenient. The air conditioner will be off until May. We felt hot and contacted the Living team on the 2nd night, they responded promptly and brought us a fan. The team was very caring. Highly recommend staying here when you visit Prague!!!!
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Connor

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Had a great stay — the apartment was very clean and well-kept. The only downsides were that our 5th-floor room got quite hot during the day and night, and the air conditioning wasn’t very effective. Also, while there were coffee-making facilities, no tea or coffee was provided, which I’d usually expect to be included.
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

JIHYUN

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Sumair

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The location is perfect. It’s a 5 min walk away from old town square and a lot of options for dinning. They use WhatsApp to communicate which is convenient. We arrived a few hours early and they allowed us to check in early which was great.
Yöpyi 3 yötä huhtikuussa 2025

10/10 Loistava

Bengi

Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Duangporn

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Great location, nice room.
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2025

8/10 Hyvä

Louise

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
We had the attic apartment & even though I was annoyed that we didn’t have the room that was pictured on the photos on Expedia it was still lovely. Walkable to all that Prague has to offer , restaurants nearby & supermarket just round the corner. Communication via email isn’t good but we arrived at 11am so went to the main reception 5mins from the apartments to see if we could check in early, although we couldn’t there is a room with security so felt very safe for luggage.check in was very easy with details sent 24hrs before & just a code to get in to the main entrance & room . The apartment itself was well equipped with most things that you would need to cook , although it would be nice to have a toaster The attic apartment has 2 toilets which was good , the wardrobe with hanging space , safe (free) & iron & ironing board was just as you walk in so no hanging space in the upstairs bedroom & no tv in the living area just in the bedroom, we had a dining table with 2 chairs but only 1 armchair with side table under the stairs. The bed was very comfortable & large with 2 single duvets , the bathroom was lovely with hand wash & shower gel , plenty of toilet rolls . The only issue was the temperature in the room , it was March so pretty cold at night but the room was so warm even with the air conditioning on , couldn’t leave the window open as there was a clock nearby that chimed every hour . Also would be nice to have bathrobes but overall an excellent stay & would stay again.
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2025

8/10 Hyvä

Franck, Paris

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Qualité d’hébergement exceptionnel dans un très beau bâtiment. Dommage que des détails manquent pour faire de ce séjour une expérience exceptionnelle (pas de café, pas de poubelle dans la salle de bain).
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Muzaffer

Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Nice place to stay

Nice Place to stay. Very close to historical places.
Yöpyi 5 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Zidane

Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

In the hearth of downtown

The Golden Ángel Is well situated and near Downtown . Also, the metro is near .
Is an attic, and we must go up many times a day
Very full of amenities
In the heart of downtown
Yöpyi 6 yötä maaliskuussa 2025

8/10 Hyvä

Tsz Kwan

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2025

8/10 Hyvä

Lidya Simay

Hyvää: Huoneen mukavuus
Huonoa: Siisteys
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Martin, Poole

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excellent condition, perfect communication. I will stay again.
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Avril

Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Couples stay

Had a great stay at this apartment, room was very big , bed very comfortable and everything was perfect for our needs . My only criticism was the carpet was quite stained which let the appearance down a bit . Would highly recommend this place as it’s so central to everything, very quiet and you will have a lovely stay here .
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

FRANCISCO JAVIER

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excelentd ubicación y calidad-precio
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

LOURDES

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Excelente ubicación
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Lianne

Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2025

6/10 OK

Sarah

Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Liikematkailija
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus

Immer wieder gerne hier zu Gast!

Super Lage, schöne, recht geräumige Zimmer. Alles Bestens - so wie immer. Sehr erfreulich ist auch, dass nun die ehemalige Rezeption wieder mit einer Aufsichtsperson besetzt ist, so dass man Gepäck auch hier vor Ort deponieren kann, denn der Check-Out ist mit 10:00 Uhr am Vormittag doch sehr früh.
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2025