Lux Villa -kattohuoneisto 2 kerroksessa, merinÀköalalla ja uima-altaalle, 3 mh, 3 mh ja 3 poikkeuksellista ulkotilaa, on tÀydellinen valinta perhelomalle tai yhdessÀ matkustaville ystÀville.
Sijaitsee Los Coralesin rannalla Residential La Terrazalla, joka on yksi Bavaron suosituimmista turistialueista, Punta Cana. Idyllisesti rauhallinen, mutta sijaitsee lÀhellÀ minne tahansa haluat olla. Supermarketit, apteekit, matkamuistomyymÀlÀt, kahvilat, ravintolat, autovuokraamot jne. Ovat kirjaimellisesti nurkan takana! Vain 20 min. ajaminen lentokentÀltÀ!
Tilava ja valoisa, Karibian kosketustyyli, Penthouse on 230 neliömetriÀ. huoneisto 2 kerroksessa.
EnsimmÀinen kerros:
-iso rentouttava olohuone, 2 isoa sohvaa ja TV 49 ';
- keittiö, jossa kaikki ruuanlaitto- ja ruokailuvÀlineet;
- 1 merinÀköala makuuhuone queen-size-vuode;
- 1 kylpyhuone tÀynnÀ;
- tÀysin kalustettu terassi, joka ympÀröi koko taloa nÀkymÀt valtavalle uima-altaalle ja merelle.
Toinen kerros:
- Master makuuhuone nÀköalalla uima-altaalle ja oma kylpyhuone ,;
- Makuuhuone merinÀköalalla ja kalustettu terassi;
- Kylpyhuone tÀynnÀ;
-LisÀ vaatekaappi, josta löytyy silityslauta, silitysrauta, hiustenkuivaaja, tallelokero ja rantapyyhkeet!
* Mukana:
- Yksityinen pysÀköinti
-Wi-Fi
-Kaapeli-tv
-A / C jokaisessa huoneessa
-TĂ€ysin kalustettu
-Tupakointialue ulkopuolella
-Kylpypyyhkeet, rantapyyhkeet, liinavaatteet
-24/7 vartiointi (vartioitu asuinpaikka)
-Turvakamera 24/7
-Vaihda lakanat ja kylpypyyhkeet joka 3. pÀivÀ!
Keittiö on tÀysin varustettu laadukkaita laitteita. TÀysikokoinen jÀÀkaappi, mikroaaltouuni, 8 tz kahvinkeitin, tehosekoitin ja kaikki muu mitÀ tarvitset tÀydelliseen oleskeluun.
Voit varata ainutlaatuisen loman lÀhettÀmÀllÀ meille tiedustelun tai varaamalla sen vÀlittömÀllÀ varauksella.
* Ainoat lisÀkustannukset ovat sÀhkö. Se lasketaan kÀytön aikana, jonka teet loman aikana. SisÀÀnkirjautumisen yhteydessÀ otamme viimeisen numeron tiskiltÀ ja lÀhtöselvityksessÀ lasketaan erotus. SÀhkö on arvokas hyödyke tÀÀllÀ Dominikaanisessa tasavallassa, joten suosittelemme vieraillemme sammuttamaan kaiken ennen talosta poistumista.
Jos olet varovainen, se on erittÀin halpaa.
PÀÀsy asunnon isoihin uima-altaisiin ja pÀÀsy myös yksityiselle rannalle "Los Corales".