Tämä ominaisuus edustaa tyylikästä vetäytymistä rottakilpailusta ja kaikki modernit mukavuudet hyppysissäsi; et koskaan halua lähteä.
Kauniisti sisustettu, rakastat vain tätä loma-asuntoa.
mukana:
* ilmastoitu olohuone ja makuuhuone
* kattotuulettimet kaikkialla
* iso taulutelevisio ja DVD-soitin
* kolme tilavaa makuuhuonetta
* ensuite master ja erillinen kylpyhuone
* isossa kylpyhuoneessa on spa ja kaksinkertainen turhamaisuus
* kaasu BBQ
* kaksi isoa kannetta viihdyttäväksi ja rentouttavaksi
* perustettu trooppinen puutarha
* kaksinkertainen autokatos
Modernissa keittiössä on kivipenkki ja kahvinkeitin (jauhettu kahvi, ei palkoja); ja avoin suunnitelma mahdollistaa vaivattoman siirtymisen sisätiloista ulkona.
Vain lyhyen matkan päässä suositusta paikallisesta ravintolasta ja baarista.
Vuodepaikkoja viidessä parivuode, queen-size-vuode, king-sänky ja parivuodesohva.
Huomaa, että (ellei kuvauksessa toisin mainita) lomakohteisiimme ei kuulu liinavaatteita. Ominaisuudet toimitetaan doonas / doona -peitteillä tai -peitteillä sekä tyynyillä; Tarvitset kuitenkin BYO: n tai vuokraat liinavaatteet toimistoltamme, mukaan lukien: lakanat, tyynyliinat, pyyhkeet, kylpymatot, käsipyyhkeet, teepyyhkeet, kasvojen pesukoneet.
Vauvoja tai pikkulapsia, jotka nukkuvat portaassa tai bassinetissa, ei sisällytetä enimmäisvuoteeseen.
Portacotit ja syöttötuolit voidaan myös vuokrata lisämaksusta.
Ole hyvä ja toimita omat henkilökohtaiset ja taloustavarat, kuten pesujauhe, saippua, astianpesuaine, wc-paperi jne.