Huvila sijaitsee SalĂČ-takana kukkulalla, GardajĂ€rvellĂ€, Volcianossa. Varustettu kauniilla jĂ€rvinĂ€köalalla, rauhallisella ja rauhallisella alueella, kĂ€tevĂ€sti lĂ€hellĂ€ kaupunkia ja 5 minuutin pÀÀssĂ€ SalĂČsta, huvila tarjoaa loistavaa mukavuutta ja maksimaalisen yksityisyyden niille, jotka etsivĂ€t lomaa tĂ€ynnĂ€ vehreyttĂ€ ja rentoutumista.
Huvila, moderniin tyyliin, on varustettu kaikilla mukavuuksilla, jotka ovat tyypillisiÀ ensimmÀiselle asuinpaikalle, mukaan lukien iso uima-allas solariumilla, varustettu 3 ulkopaikoituspaikkaa ja 2 autotallissa.
Huvila, jota ympÀröi noin 1000 neliömetrin puutarha, jakautuu 3 kerrokseen, kokonaispinta-ala on noin 400 neliömetriÀ.
NÀin jÀrjestetty huvila on ihanteellinen olohuone ystÀvÀryhmille ja perheille, jotka haluavat nauttia suurista sisÀ- ja ulkotiloista ja nauttia alueen ja Gardan pÀÀkaupungin kauneudesta ja palveluista.
Pohjakerros koostuu suuresta takkahuoneesta ja ruokasalista, keittiö on itsenÀinen; samassa kerroksessa on kahden hengen huone, makuuhuone lapsille ja yksi makuuhuone, isossa kylpyhuoneessa suuri poreallas ja toinen kylpyhuone suihkulla sekÀ pukuhuone. Kaikista huoneista on nÀköala uima-altaalle kaakkoon ja katsot jÀrvelle suuren varustetun kuistilla, joka on ihanteellinen ulkona syömiseen.
YlÀkerrassa on iso mezzanine olohuoneesta, solariumterassi, kaksi suurta makuuhuonetta ja kylpyhuone.
Alemmassa kerroksessa on suuri taverna, jossa on kaksi suurta sohvaa, takka ja keittiö, kahden hengen huone, palvelu turkkilaisella kylpyammeella, kellari, pesula-silityshuone ja autotalli.
ĂskettĂ€in rakennettuun ja tyylikkÀÀsti sisustettuun huvilaan liittyy suuri puutarha, jossa on vihannespuutarha ja grilli.
YLEINEN ESITTELY
Huoneiden lukumÀÀrÀ: 13
ItsenÀinen keittiö,
Olohuone lounaalla,
1 kylpyhuone porealtaalla,
1 kylpyhuone turkkilaisella kylpyammeella,
2 kylpyhuonetta suihkulla
Mezzanine-lukeminen,
iso kuisti,
Terassi solariumilla,
iso uima-allas solariumilla ja rentoutumisalue
Kaksi kerrosta + kellari.
vuodepaikkaa:
4 parivuodetta,
1 sÀnky,
1 kerrossÀnky varustettu lastenhuone, jossa lisÀvuode
1 ylimÀÀrÀinen vuodesohva.
3 sohvaa
Kiinteistöt:
ValmistuspÀivÀ: 1999
tilanne:
Yhden huvilan,
Ranta lÀhellÀ.
Muut:
NÀkymÀ: jÀrvelle edessÀ,
Korkeus 200 metriÀ.
SisÀiset laitteet
keittiö:
Kaasuliesi,
SÀhköuuni,
Mikroaaltouuni,
jÀÀkaappi,
pakastin,
kahvi,
astianpesukone,
leivÀnpaahdin,
Kylpyhuoneissa:
Hot Tub,
Suihku, suihku turkkilaisella kylpyammeella
Bidee,
Hiustenkuivaaja.
Multimedia:
Internet wi-fi ilmainen
televisio,
Satelliitti-tv,
TV-liitÀntÀ.
lapsia:
sÀnky,
Syöttötuoli.
Muut:
pesukone,
Ascigatrice
Pölynimuri,
rauta,
Silityslauta,
Liinavaatteet mukana,
lÀmmitys
Lautapelit ja lapsille
Kirjat.
Ulkoiset laitteet
Puutarha: 700 neliömetriÀ
Ulkoisen trampoliinin diam. 4,60 m lapsille ja aikuisille
Muut:
Yksityiset pysÀköintipaikat autotallissa,
Yksityiset pysÀköintipaikat ulkona
kellari,
grilli,
Puutarhatuolit ja puinen pöytÀ,
Puiset sÀngyt
Rantatuoli,
Sateenvarjo.
LisÀpalvelut
Pyyhkeet,
Toimitetut arkit,
Puhdistus mahdollista,