Koko loma-asunto

3 huoneen majoitus Rømø

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 3 huoneen majoitus Rømø valokuvagalleria

Sisätilat
Televisio, DVD-soitin
Ruokailu
Ulkopuoli
Sisätilat

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä120 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Rømø, Syddanmark
  • Place, Vattimeren kansallispuisto
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Romo Leikki- ja Labyrinttipuisto
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Place, Rømøn satama
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Airport, Sylt (GWT)
    ‪72 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

3 huoneen majoitus Rømø

Lomamökki ehdottomassa huippuluokassa, puhtaalla ylellisyydellä kaikkialla. Paljon tilaa - myös matkalaukkusi! Ja ulkopuolella terassit tarjoavat sinulle oikean ilmapiirin täydelliseen lomaelämään. Ulkokeittiössä on juokseva vesi ja grilli. Talo on upea ja kohti Rømø-golfyhteyksiä. Näkymä, josta nautit, vaikka et olekaan golfaaja. Voit myös seurata lautan ylitystä Syltin saarelle, jonka näet jopa selkeällä säällä. Ja jos kävelet muutaman minuutin, pääset viihtyisiin ravintoloihin ja Havnebyn kalasatamaan. Alle 2 km leveään, valkoiseen hiekkarantaan, jossa on kaikenlaista tekemistä. Tämä ylellisyys voi olla asuttu kaikkina vuodenaikoina. Tämä kotipaikka lämmitetään erittäin helposti, koska sen lämpöeristys on keskimääräistä parempi. Jopa talvella porealtaan hieronta on puhdasta nautintoa, varsinkin pitkän kävelymatkan jälkeen,

- Pysäköinti a. d. Perus / ilmaiseksi
- Vedenkulutus m3: llä: 60 DKK
- Nuorisoryhmiä ei sallita
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Vattimeren kansallispuisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla sauna
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Vattimeren kansallispuisto ja 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Romo Golf Links
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön saunan, terassin ja grillejä. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Sauna

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Liesi
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke/patio
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 120 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Sähkömaksu: 0.58 EUR per kilowattitunti
  • Lämmitysmaksu: 0.29 EUR

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

3 Bedroom Accommodation in Rømø Romo
3 Bedroom Accommodation in Rømø Private vacation home
3 Bedroom Accommodation in Rømø Private vacation home Romo
R10134

3 bedroom amazing home in Rømø – arvostelut

Arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 5 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 5 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 5 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 5 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 5 arvostelua

9,2/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Rüdiger S., Kolitzheim, Bayern, Deutschland

Hyvää: Siisteys

Super Woche bei Kaiserwetter

Klasse, allerdings war der 9-Loch Golfplatz relativ ungepflegt und auch recht teuer.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2024

10/10 Loistava

Wilma V., Santpoort-Noord

Hyvää: Siisteys

Prachtige accomodatie

We hebben een heerlijke vakantie gehad in een prachtig huis op een mooie locatie. Uitkijkend over de golfbaan, de duinen en de zee; wat wil een mens nog meer?
Yöpyi 9 yötä maaliskuussa 2024

8/10 Hyvä

Robert S.

Hyvää: Siisteys

Tolle Lage mit Blick über den Golfplatz bis zur Fähreinfahrt

Unser Haus (321) war toll, wirkte was die Fußböden und Wände betrifft renoviert und und nicht verwohnt. Es hat auch in der kühleren Jahreszeit für Erholung gesorgt. Das Haus war sauber, alles vorhanden und die Schwimmhalle in Skærbæk war super für die ganze Familie. Die Lage ist in direkter Nähe zum Sønderstrand, der weitläufig ist und zum spazieren einlädt. In Havneby findet man alles was man braucht und die Überfahrt nach Sylt war ein Highlight für die Kinder. Wir können es empfehlen. Die Buchung über Novasol war leider nur noch online möglich und recht unpersönlich. Bei einem Problem kam aber der örtliche Service vorbei.
Yöpyi 7 yötä helmikuussa 2024

10/10 Loistava

Udo M.

Hyvää: Siisteys

sehr gut

super, toller Blick
Yöpyi 14 yötä heinäkuussa 2021

10/10 Loistava

Madeleine S.

Hyvää: Siisteys

Erholsamer Urlaub auf Rømø

Wir haben unseren Urlaub auf Rømø und in dem schönen Ferienhaus sehr genossen! Die Ausstattung des Hauses ist super, die Sauna wundervoll entspannend, der Ausblick herrlich und die Natur drum herum toll!
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2019