Upea ylellinen huvila Sainte Marie de Rén sydämessä, pienellä lika kadulla (korotus), joka on vuorattu hollyhokkoilla. Villa on täydellinen kahdelle perheelle, joissa talon toisella puolella on 2 makuuhuonetta ja kaksi muuta makuuhuonetta. Neljä ovat kylpyhuoneet. Yli 100m2: n olohuone (keittiö, ruokasali, olohuone) avautuu toisella puolella 10x4m: n lämmitettyyn uima-altaaseen ja puutarhaan, toisella - suurelle patiolle.
Talossa on myös iso leikkihuone (30m2) mezzanine-lasten kanssa iloksi.
Se on talo, jota rakastamme erittäin paljon ja jossa tunnemme rauhaa, lapset ovat siellä onnellisia ja viettävät päivänsä ulkona, terassilla, puutarhassa, uima-altaalla tai jopa suurella kujalla. He rakastavat pelihuonetta.
Jalka voimme tehdä ostoksia, emmekä käytä autoa paljon. Talo on rauhallisessa kesäkeskuksessa ja olemme muutaman minuutin päässä La Flotten ja Saint Martinin kyistä.