Kaunis hahmo Villa Sainte-Maximen korkeudella.
Upeat nÀkymÀt Saint-Tropezin lahdelle, Canoubier-lahdelle ja Saint-Tropezin puistoihin.
Koostuu 2 talosta, joita yhdistÀÀ suuri katettu terassi tontilla 2000m2
PÀÀrakennuksessa, jonka pinta-ala on 180 m2, muodostuu tilava olohuone ja takka, valaisee suuret ikkunat, ruokasali, keittiö Provencen tyyliin (sÀhköliesi ja kaasu, pesukone). - astianpesukone, pesukone, mikroaaltouuni ja uuni, jÀÀkaappi) ja wc pohjakerroksessa.
YlÀkerrassa makuuhuone 50m2, parivuode, ilmastointi, merinÀköalalla parveke, kylpyhuone kylpyammeella, suihku, wc ja pukeutuminen.
TÀmÀn pÀÀrakennuksen edessÀ terassi, jossa pöytÀ ja tuolit aamukahvia varten.
Toissijaisessa talossa on 4 makuuhuonetta kahdessa kerroksessa, joissa jokaisessa on oma kylpyhuone, kylpyamme ja toisessa italialainen suihku
Jokaisessa kerroksessa on wc.
Jokaisessa huoneessa on 2 vaatekaappia / vaatekaappi.
NÀitÀ 2 taloa yhdistÀÀ suuri 90 m2 katettu terassi, jossa on ulkouima-allas, ja vastaanottopöytÀ 10 hengelle grillipaikan ja jÀÀkaapin edessÀ.
Kuudes makuuhuone, jossa parivuode ja suihkuhuone, on saatavana nÀköalalla sisÀtiloihin, joka on ihanteellinen lastenhoitajalle.
Alempana terassilla sijaitseva petankki maa ja pingispöytÀ aikuisille ja lapsille, yövalaistuksella.
Terassilla, joka on varustettu aurinkoa, epÀtyypillinen uima-allas poikkeuksellisen nÀkymÀn edessÀ Saint-Tropezissa ja canoubierien lahdella, jota voidaan suojata reunaverkolla pienten lasten lÀsnÀ ollessa ..
TÀltÀ osin on saatavana lastenpuisto ja syöttötuoli sekÀ lisÀvuode imevÀisille.
SisÀpysÀköinti, johon mahtuu 4 ajoneuvoa.
Huvila sijaitsee 10 minuutin kÀvelymatkan pÀÀssÀ kylÀstÀ ja 5 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ Nartellen rannoista.
Villa rauhassa lomaa tahansa lepoa.