Angeli di Terra
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Angeli di Terra valokuvagalleria





Arvostelut
9,29,2 kautta 10.
Upea
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
Tutustu alueeseen

Via Mercanti, 46, Salerno, SA, 84121
- Salernon katedraaliPlace, Salernon katedraali2 min kävelymatka
- Lungomare Triesten promenadiPlace, Lungomare Triesten promenadi2 min kävelymatka
- Salernon tuomiokirkkoPlace, Salernon tuomiokirkko3 min kävelymatka
- Napoli (NAP-Napolin kansainvälinen lentoasema)Airport, Napoli (NAP-Napolin kansainvälinen lentoasema)71 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen huone, kaupunkinäköala (External Private Bathroom) kuvat

Kahden hengen huone, kaupunkinäköala (External Private Bathroom)
- Näkymä kaupungille
- 18 m²
- 3 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen huone, kylpyhuone makuuhuoneen yhteydessä kuvat

Kahden hengen huone, kylpyhuone makuuhuoneen yhteydessä
- 18 m²
- 2 henkilöä
- 1 keskisuuri parisänky
- Ilmainen Wi-Fi
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Suite 39 Guest House
Salerno
Suite 39 Guest House
Salerno
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Baari
- Siivous
4.7 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 286 arvostelua
4,7
Poikkeuksellisen hyvä
286 arvostelua
Hinta on 91 €
91 €
sisältää verot ja maksut
28.7.–29.7.

B&B Il Faro
Salerno
B&B Il Faro
Salerno
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Huonepalvelu
4.9 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 51 arvostelua
4,9
Poikkeuksellisen hyvä
51 arvostelua
Hinta on 111 €
111 €
sisältää verot ja maksut
28.7.–29.7.

City Rooms 74
Salerno
City Rooms 74
Salerno
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Mikroaaltouuni
4.7 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 22 arvostelua
4,7
Poikkeuksellisen hyvä
22 arvostelua
Hinta on 134 €
134 €
sisältää verot ja maksut
2.8.–3.8.

Dimora di Mare
Salernon historiallinen keskusta
Dimora di Mare
Salernon historiallinen keskusta
- Ilmastointi
- Mikroaaltouuni
4.2 kautta 5, Erittäin hyvä, 9 arvostelua
4,2
Erittäin hyvä
9 arvostelua
Hinta on 115 €
115 €
sisältää verot ja maksut
2.8.–3.8.

B&B IGEA Home Salerno
Salernon historiallinen keskusta
B&B IGEA Home Salerno
Salernon historiallinen keskusta
- Ilmainen Wi-Fi
- Aamiainen saatavilla
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 11 arvostelua
4,8
Poikkeuksellisen hyvä
11 arvostelua

B&B Palazzo Scaramella
Salernon historiallinen keskusta
B&B Palazzo Scaramella
Salernon historiallinen keskusta
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Aamiainen saatavilla
- Businesspalvelut
4.3 kautta 5, Loistava, 10 arvostelua
4,3
Loistava
10 arvostelua

Amnis rooms
Salerno
Amnis rooms
Salerno
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Siivous
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 6 arvostelua
5
Poikkeuksellisen hyvä
6 arvostelua

Santi e Saraceni
Salernon historiallinen keskusta
Santi e Saraceni
Salernon historiallinen keskusta
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.1 kautta 5, Erittäin hyvä, 44 arvostelua
4,1
Erittäin hyvä
44 arvostelua
Hinta on 101 €
101 €
sisältää verot ja maksut
28.7.–29.7.

mare nel cuore rooms
Pastena
mare nel cuore rooms
Pastena
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Businesspalvelut
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 2 arvostelua
4,0
Erittäin hyvä
2 arvostelua
Hinta on 83 €
83 €
sisältää verot ja maksut
28.7.–29.7.
Tietoja majoituspaikasta
Angeli di Terra
Tämän savuttoman aamiaismajoituksen palveluihin kuuluu jääkaappi julkisissa tiloissa, kiertoajelu-/lippupalvelu ja elintarvikemyymälä. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kampaamo. Erilliset yksityiset kylpyhuoneet ja siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Angeli di Terra tarjoaa 3 ilmastoitua huonetta, joihin on kulku ulkokäytävän kautta ja joissa on kahvin-/teenkeitin ja kylpytakit. Vuoteissa on untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. Huoneissa on taulutelevisio.
Huoneissa on erilliset yksityiset kylpyhuoneet. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää, bidee ja hiustenkuivaaja. Tämä aamiaismajoitus tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Angeli di Terra sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Via dei Mercantin katu. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa.
- Ilmainen Wi-Fi
- Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät kiertoajelu- tai lippupalvelu ja matkatavarasäilytys
- Sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Salernon merellinen terminaali ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Salernon ranta
Angeli di Terra tarjoaa asiakkaiden käyttöön kiertoajelu- tai lippupalvelun, elintarvikemyymälän ja kampaamon. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Tämä 4 tähden aamiaismajoitus on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
- Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
- Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
Perheystävällinen
- Elintarvikemyymälä
- Lisävuode (lisämaksusta)
- Äänieristetyt huoneet
Mukavuudet
- Elintarvikemyymälä
- Jaettu jääkaappi
- Kampaamo
- Matkatavarasäilytys
Palvelut asiakkaille
- Kiertoajelu- ja lippupalvelut
- Siivouspalvelu pyynnöstä
Esteettömyys
- Ei hissiä
Muuta
- Tupakointi ei sallittu
Huoneen palvelut/mukavuudet
Makuuhuone
- Lisävuode (lisämaksusta)
- Tyynyvalikoima
- Untuvapeitto
- Ylelliset vuodevaatteet
Kylpyhuone
- Bidee
- Erillinen yksityinen kylpyhuone
- Hiustenkuivaaja
- Kylpytakit
- Pyyhkeet saatavilla
- Sadesuihku
- Suihku
Viihdetarjonta
- Taulutelevisio
Ruoka ja juoma
- Kahvin-/teenkeitin
- Vedenkeitin
Muuta
- Ilmastointi
- Lämmitys (säädettävä)
- Sisäänpääsy ulkoisten käytävien kautta
- Työpöytä
- Äänieristetyt huoneet
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.30
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 16.00 jälkeen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Majoitusliike sijaitsee autoilta suljetulla alueella, sinne pääsee vain kävellen.
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Lisä-/varavuoteita on saatavilla.
- Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Kaupungin perimä vero: 3.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Siivous on saatavilla lisämaksusta, joka vaihtelee yöpymisen keston mukaan.
- Lisävuoteet ovat saatavilla lisämaksusta
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 16.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Angeli di Terra B&B Salerno
Angeli di Terra B&B
Angeli di Terra Salerno
Bed & breakfast Angeli di Terra Salerno
Salerno Angeli di Terra Bed & breakfast
Bed & breakfast Angeli di Terra
Angeli di Terra Salerno
Angeli di Terra Bed & breakfast
Angeli di Terra Bed & breakfast Salerno