Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Playa Paraiso Apartments 150 mts from the beach and 350 mts from the pedestrian street.
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Playa Paraiso Apartments 150 mts from the beach and 350 mts from the pedestrian street. valokuvagalleria





Arvostelut
10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
San Clemente del Tuyu, Provincia de Buenos Aires
- Place, Tapera de Lopez16 min kävelymatka
- Place, Parque Municipal Vivero Cosme Argerich5 min ajomatka
- Place, Mundo Marino7 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hotel Calimera
Santa Teresita
Hotel Calimera
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.7 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 30 arvostelua
Hinta on 26 €
1.6.–2.6.
Tietoja majoituspaikasta
Playa Paraiso Apartments 150 mts from the beach and 350 mts from the pedestrian street.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








