Koko huoneisto
Calabria Apartment I
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Calabria Apartment I valokuvagalleria





Koko huoneisto
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ulkotilat
Tutustu alueeseen

Via Calabria, San Teodoro, SS, 8020
- La Puntan vesiputouksetPlace, La Puntan vesiputoukset8 min kävelymatka
- San Teodoron rantaPlace, San Teodoron ranta12 min kävelymatka
- San Teodoron satamaPlace, San Teodoron satama13 min kävelymatka
- Olbia (OLB-Costa Smeralda)Airport, Olbia (OLB-Costa Smeralda)27 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Residence La Cinta 8 SX
Residence La Cinta 8 SX
San Teodoron kaupungin keskusta
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
- Ulkotilat

Casa Vacanza Silvaredda
Casa Vacanza Silvaredda
San Teodoron kaupungin keskusta
- Keittiö
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmastointi
- Ulkotilat

Residence Li Menduli
Residence Li Menduli
San Teodoron kaupungin keskusta
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ulkotilat
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 6 arvostelua
4,0
Erittäin hyvä
6 arvostelua

Residence La Cinta 8 DX
Residence La Cinta 8 DX
San Teodoron kaupungin keskusta
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
- Ulkotilat

Casa Girgolu by Wonderful Italy
Casa Girgolu by Wonderful Italy
San Teodoro
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ulkotilat

Quadrilocale Gallura
Quadrilocale Gallura
San Teodoron kaupungin keskusta
- Keittiö
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ulkotilat
- Grilli

Molly's Garden House, three-room apartment with A.C and WIFI, only 1200 mt from the beach "L
Molly's Garden House, three-room apartment with A.C and WIFI, only 1200 mt from the beach "L
San Teodoron kaupungin keskusta
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi

Apartment 'D'annunzio' with Private Garden and Balcony
Apartment 'D'annunzio' with Private Garden and Balcony
San Teodoron kaupungin keskusta
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ulkotilat
- Pysäköinti saatavilla

La Mendula Casa Vacanze
La Mendula Casa Vacanze
San Teodoron kaupungin keskusta
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi

Apartment 'Piazzetta Garden' with Sea View, Private Terrace and Air Conditioning
Apartment 'Piazzetta Garden' with Sea View, Private Terrace and Air Conditioning
San Teodoron kaupungin keskusta
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmastointi
- Ulkotilat
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Calabria Apartment I
Huoneisto, jossa on keittiö ja joka sijaitsee lähellä kohdetta San Teodoron ranta
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu puutarha ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja keittiö, jossa on jääkaappi, uuni ja liesi. Siivouspalvelu on saatavilla rajoitetusti.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku ja bidee. Vauvansänkyj ä (lisämaksusta) voidaan myös järjestää pyynnöstä. Siivous on saatavilla rajoitettuina aikoina.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta La Puntan vesiputoukset. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, jääkaapin ja lieden
- Ilmainen Wi-Fi
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
- Sijaitsee vain 1 minuutin ajomatkan päässä kohteesta San Teodoron ranta ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cala Brandinchin ranta
- Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja puutarhan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Perheystävällinen
- Vauvansänky: EUR 15 per yöpyminen
Keittiö
- Jääkaappi
- Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
- Liesi
- Uuni
Makuuhuoneet
- Lakanat saatavilla
- Makuuhuone
Kylpyhuone
- 1 yksityinen kylpyhuone
- Bidee
- Kylpyamme tai suihku
Ulkotilat
- Puutarha
- Terassi
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- Maksu: EUR 20 per lemmikki per yöpyminen
- Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
- Lemmikit sallittu tietyissä huoneissa
Palvelut ja mukavuudet
- Siivouspalvelu rajoitetusti
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00.
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 20.00 EUR klo 19.00 jälkeen
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 19.00 jälkeen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
- Lemmikit: 20.00 EUR per lemmikki per yöpyminen
- Vain tietyissä huoneissa, tietyin rajoituksin
- Voit pyytää lemmikille sopivaa huonetta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
- Vauvansänky on saatavilla 15.00 EUR:n suuruista maksua vastaan per yöpyminen.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Käteisellä maksettava takuumaksu: 100.00 EUR per yöpyminen
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.11.–30.4. 0.00 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1.5.–31.10. välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Siivousmaksu: 50 EUR per majoitustila per yöpyminen
- Lakanamaksu: 17 EUR per henkilö, per yöpyminen
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Lemmikit: 20.00 EUR per lemmikki per yöpyminen
- Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
- Myöhäisestä saapumisesta veloitettana lisämaksu: 20.00 EUR klo 19.00 jälkeen
- Vauvansänky: 15.00 EUR per yöpyminen
- Pyyhkeet ovat saatavilla lisämaksusta (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten satunnaisten kulujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 19.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
- Lemmikkejä saa tuoda vain tiettyihin huoneisiin, ja myös muita rajoituksia sovelletaan (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta). Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Calabria Apartment I San Teodoro
Calabria I San Teodoro
Calabria Apartment I Apartment
Calabria Apartment I San Teodoro
Calabria Apartment I Apartment San Teodoro