Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Villa Mary Hostel (Taganga)

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Villa Mary Hostel (Taganga) valokuvagalleria

Keltainen hostelli, jossa on parveke ja kyltti, jossa lukee: ”Violet Mary Hostel”.
Sisätilat
Pieni kylpyhuone, jossa on wc, bidee ja pesuallas. Seinällä on juliste ja peilin yläpuolella on valaisin.
Katettu ulkoalue, jossa on puutuoleja, riippumatto ja ikkunasta avautuva näkymä vehreään maisemaan.
Yhden hengen huone, jossa on puinen pääty, valkoiset vuodevaatteet, pieni ikkuna, jossa on mustat sälekaihtimet, ja valkoinen katto, jossa on valaisin.

Koko koti

9 makuuhuonetta9 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Taganga, Magdalena
  • Place, Tagangan ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Genemakan ranta
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Playa Granden ranta
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Airport, Santa Marta (SMR-Simon Bolivar)
    ‪38 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Villa Mary Hostel (Taganga)

Tämä savuton loma-asunto tarjoaa internetyhteyden. Loma-asunnossa on ilmastointi ja internetyhteys.
Huoneissa on ilmastointi.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Tagangan ranta. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa 9 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla 9 kylpyhuonetta
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Tagangan ranta ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Playa de Santa Marta

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 9 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 9 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 25 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 13.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat ja kissat sallitaan
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 25 kg per lemmikki)

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: perhejuhlat and syntymäpäiväjuhlat

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat ja syntymäpäiväjuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 15
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 21035

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Villa Mary Hostel (Taganga) – arvostelut