Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

3+1 Condo unit very close to UNIBE

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 3+1 Condo unit very close to UNIBE valokuvagalleria

Oleskelualue
Ulkoalueet
Jääkaappi
Yksityiskohta ulkoa
Sisätilat

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta3 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Santo Domingo, Distrito Nacional
  • Place, Eduardo Briton kansallisteatteri
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Place, Centro Olimpico (stadion)
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Place, Sambil Santo Domingon ostoskeskus
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Airport, Santo Domingo (SDQ-Las Americasin kansainvälinen lentokenttä)
    ‪36 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

3+1 Condo unit very close to UNIBE

Very Clean Condo Unit with 24 Hours Security, Double Parking, Self contain laundry room, 1Bed room set up for nany room with private exit and entrance, Best view of the City, Very short work to UNIBE, Underground Subway system, Tenant pay their utilities - Only electricity, Fridge, Gas Stove
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Plaza de la Cultura (museoalue). Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi 3.5 kylpyhuonetta ja jääkaapin.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla 3.5 kylpyhuonetta, jääkaappi ja suihku
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Malecon ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta BlueMall Santo Domingo -ostoskeskus

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 3,5 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku
  • Suihku

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: perhejuhlat and syntymäpäiväjuhlat

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat ja syntymäpäiväjuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 30
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

3+1 Condo unit very close to UNIBE – arvostelut