Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Malecón View Zona Colonial

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Malecón View Zona Colonial valokuvagalleria

Sisätilat
1 makuuhuone, Wi-Fi, vuodevaatteet
Yksityiskohta ulkoa
Yksityinen keittiö
Televisio

Koko huoneisto

1 makuuhuone2 kylpyhuonetta30 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Santo Domingo, Distrito Nacional
  • Place, Malecon
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Calle El Conde
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, Colón-puisto
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Airport, Santo Domingo (SDQ-Las Americasin kansainvälinen lentokenttä)
    ‪31 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Malecón View Zona Colonial

If you want to stay in a very comfy apartment!! these is the right one for you only steps to el Malecón and la calle el Conde!! Near to Plaza Baron and most popular restaurants, bars and museums!! You will love it😘
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Malecon. Huoneistossa tarjoaa 2 kylpyhuonetta ja television.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla 2 kylpyhuonetta, televisio ja suihku
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Malecon ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Jehovan todistajien kokoushalli

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Malecón View Zona Colonial – arvostelut