Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Enintään 30 ihmistä São Paulon eteläosassa, yrityksiä ja ryhmiä. Ylös 18 / alas 12.<br>

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Enintään 30 ihmistä São Paulon eteläosassa, yrityksiä ja ryhmiä. Ylös 18 / alas 12.<br> valokuvagalleria

5 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
5 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
5 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Yksityiskohta ulkoa
5 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet

Koko koti

5 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta12 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Aamiainen saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Jardim das Acacias Brooklin, SP
  • Place, Yhdysvaltain pääkonsulaatti
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Place, Morumbin ostoskeskus
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Place, Shopping Market Place
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Airport, São Paulo-Guarulhosin kansainvälinen lentoasema tai kuvernööri André Franco Montoron kansainvälinen lentoasema (GRU)
    ‪61 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Enintään 30 ihmistä São Paulon eteläosassa, yrityksiä ja ryhmiä. Ylös 18 / alas 12.<br>

70,00 henkilöä kohti. Erinomainen sijainti Yhdysvaltain konsulaatille menossa jalka! Expokeskus lähellä hyvää autohallia ja viereistä Brooklin-metroasemaa, joka on hyvin lähellä tapahtumia ja yrityksiä
Hyvin varustetut huoneet hyvinvointia ja parasta majoitusta varten, vuode- ja kylpypyyhkeet. Ja autotalli autollesi (viestipyynnön mukaan). Tarjoamme myös aamiaista ja aterioita milloin tahansa tarvitset (lisämaksu ruokalistalle) ylimääräisen maksun majoituksesta, jos haluat!
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Morumbin ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi aamiaisen (lisämaksusta). Loma-asunnossa tarjoaa 3 kylpyhuonetta ja kahvinkeittimen.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla 3 kylpyhuonetta, kahvinkeitin ja silityslauta
  • Aamiainen saatavilla lisämaksusta
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Morumbin ostoskeskus ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Avenida Paulista

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Ruoka ja juoma

  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet

Ruokailu

  • Aamiainen saatavilla lisämaksusta

Makuuhuoneet

  • 5 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä metroasemaa

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 12.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Rajoituksia sovelletaan
  • Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Sisäänkirjautumisen yhteydessä vanhempien tai laillisen huoltajan, joka matkustaa alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, on esitettävä lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos asiakkaat matkustavat Brasiliaan ja vain yksi vanhemmista matkustaa lapsen kanssa, tämän vanhemman tulee esittää lapsen syntymätodistuksen ja kuvallisen henkilöllisyystodistuksen lisäksi matkan valtuutuskirje, joka on toisen vanhemman allekirjoittama ja notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai laillinen huoltaja eivät pysty antamaan tai eivät halua antaa tätä valtuutusta, tarvitaan laillinen lupa. Jos aiot matkustaa Brasiliaan lasten kanssa, sinun on pyydettävä Brasilian konsulaatista lisätietoja ennen matkaa.
  • Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi

Up to 30 people in the South Zone of São Paulo, companies and groups. Top 18/bottom 12.<br> – arvostelut