Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Casa Mara Beachfront/Heated pool in charming Sayulita

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Casa Mara Beachfront/Heated pool in charming Sayulita valokuvagalleria

Ranta, jossa on kirkas, turkoosinsininen vesi, hiekkaranta ja rinne, jolla on rakennuksia ja palmuja.
Vaaleanpunainen ja keltainen golfauto on pysäköitynä sorapolulle, jota ympäröi vehreä kasvillisuus.
Kirkkaan sininen uima-allas, jonka ympärillä on palmuja ja jonka yllä on olkikattoinen rakennelma. Taustalla avautuu näkymä valtamerelle.
Keittiössä on keskellä sijaitseva saareke, mikroaaltouuni, liesi ja pesuallas. Saarekkeen yläpuolella on puiset hyllyt, joilla on astioita ja laseja.
Makuuhuone, jossa on sänky, kattotuuletin, ikkuna verhoilla, ovi ja seinä, joka on koristeltu tähtikuvioilla.

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Sayulita, Nay.
  • Place, Sayulitan maanviljelijämarkkinat
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Sayulitan ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Sayulitan aukio
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Airport, Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Licenciado Gustavo Diaz Ordazin kansainvälinen lentokenttä)
    ‪37 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Casa Mara Beachfront/Heated pool in charming Sayulita

Casa Mara is located in the private condo Villas del Palmar in Sayulita, it is a family property with open spaces, as well as the kitchen, living room and dining room, totally in contact with nature. Duplex house on the top floor with 2 inviting bedrooms, 1 bathroom, featuring 1 king bed and 2 full beds and terrace. It has a private pool and children's pool in common areas, palapa, sundecks, and front beach. 24-hour surveillance. Parking within the facilities, family atmosphere. The perfect and safe place. 100 meters from the beach. Make your holiday one for the books with a stay at our place.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sayulitan ranta. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja pation.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, patio ja televisio
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sayulitan ranta ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta San Pancho Nayaritin markkinat

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Uima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Patio

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 10 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Ei hissiä (majoituspaikka katutasossa)
  • Määrätyt tupakointialueet

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat ja kissat sallitaan
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 10 kg per lemmikki)

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Casa Mara Beachfront/Heated pool in charming Sayulita – arvostelut