Koko huoneisto

maalaistalo Il Brugnolo Reggio ja Modena wifi / pysäköintialue välillä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan maalaistalo Il Brugnolo Reggio ja Modena wifi / pysäköintialue välillä valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
1 makuuhuone
Pohjapiirros
Ulkopuoli
Kylpyhuone

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä31 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Scandiano, Emilia-Romagna
  • Place, Cantina Bertolani
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, RCF Arena
    ‪21 min ajomatka‬
  • Place, Reggio Emilian katedraali
    ‪23 min ajomatka‬
  • Airport, Bologna (BLQ-Guglielmo Marconi)
    ‪64 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

maalaistalo Il Brugnolo Reggio ja Modena wifi / pysäköintialue välillä

Olemme 12 hehtaarin maatilalla, jota viljellään osittain viinitarhoilla luonnonmukaisella menetelmällä, josta saadaan alueen tyypillisiä viinejä, mukaan lukien kuuluisa Lambrusco DOC.

Rakenne on tyypillinen talonpoikaistalo vuodelta 1800, kunnostettu alkuperäiseen tyyliin nähden, ja siinä on 3 kahden huoneen huoneistoa
4 studiota sijaitsevat uudessa rakennuksessa, joka on rakennettu maalaistalon takana

Erityisesti Erica-huoneisto sijaitsee pohjakerroksessa, ja siihen mahtuu 1-4 henkilöä, joissa on parivuode + vuodesohva ja se on varustettu keittiö, liinavaatteet, LCD-TV, hiustenkuivaaja, ilmastointi ja itsenäinen lämmitys.

Maatilamme perustamisessa ajattelimme niitä, jotka haluavat rentouttavan tauon luopumatta alueemme vierailusta. Itse asiassa olemme poissa kaupungin kaaoksesta, mutta autolla on lyhyessä ajassa mahdollista päästä alueen parhaisiin keskuksiin. Ne ovat myös täydellisiä niille hän tulee alueellemme liiketoiminnallisista syistä ja haluaa olla kotona

On myös mahdollista vuokrata koko rakenne ystäväryhmille tai perheille, jotka voivat kokata huoneistoissaan tai järjestää grilli ja sitten syödä yhdessä erityisesti varustetuissa yleisissä tiloissa.
Meillä on 6000 neliömetriä puistoa, jossa on huvimaja, grilli, solarium ja leikkipaikka, yhteinen takkahuone, internetpiste, lautapelejä, kirjoja ja oppaita alueella, pysäköinti, autotalli, pesutupa, polkupyöriä

Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Cantina Bertolani. Huoneistossa tarjoaa vuodesohvan.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille vuodesohvan
  • Sijaitsee 21,1 km:n päässä kohteesta Ferrari-tehdas ja 21,2 km:n päässä kohteesta Maranellon Ferrari-museo

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Asiakkaille kerrotaan paikallisesta kulttuurista ja ekosysteemistä
  • Aurinkovoima
  • Kattava kierrätyskäytäntö
  • Vettä säästävät WC-istuimet
  • Vähintään 80 % kaikesta valaistuksesta peräisin LED-lampuista
  • Yksikön koko: 31 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 21.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Käteisettömiä maksutapoja on saatavilla
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tämä majoituspaikka hyödyntää aurinkovoimaa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Farmhouse Il Brugnolo Ground Floor Studio Agritourism property
Farmhouse Il Brugnolo Ground Floor Studio Scandiano
Il Brugnolo Farmhouse Between Reggio Modena Scandiano
Il Brugnolo Farmhouse Between Reggio and Modena Scandiano
Il Brugnolo Farmhouse Between Reggio Modena Agritourism property
Il Brugnolo Farmhouse Between Reggio Modena
Farmhouse Il Brugnolo Ground Floor Studio
Il Brugnolo Farmhouse Between Reggio Modena
Il Brugnolo Våningshus Mellom Reggio og Modena
13403

Erica Studio – arvostelut