Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Aux Portes de Brisach
Huoneisto, jossa on keittiö
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu concierge-palvelut ja pyykinpesutilat. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, ruokailualue, ilmainen Wi-Fi ja televisio. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue.
Kylpyhuoneista löytyy suihku. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sainte Foyn kirkko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi concierge-palvelut ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja ruokailualueen
Ilmainen Wi-Fi
Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen conciergen
Sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Sainte Foyn kirkko ja 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Saint Georgesin kirkko
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön concierge-palvelut ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Arvostelut
Aux Portes de Brisach – arvostelut
7,0
Hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
10/10
Siisteys
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 2 arvostelua
4–Huono
1
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
Arvostelut
10/10 Loistava
Alexine B.
23.8.2025
Hyvää: Siisteys
Appartement très bien situé. Attention cependant à la période car avec le corso et la fête foraine en Août il peut être plus difficile de se garer.Tout était parfait pour nous !
Alexine B.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2025
4/10 Huono
Jean-François L.
15.4.2025
Hyvää: Siisteys
Fausse adresse
L'adresse communiquée par Abritel n'était pas la bonne. Un echange avec une conseillère a été difficile car soit disant qu'elle n'avait pas mon bon mail. Alexandre de la Conciergerie a tenté de me joindre avec un mail erroné. Enfin heureusement mon n de tél était bon et on a pu échanger avec Alexandre.bons éléments.