Huoneistohotelli
Remal Aljazeera
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Remal Aljazeera valokuvagalleria





Huoneistohotelli
2 henkilöä90 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Al Mataar, Taif, Makkah Province, 26523
- Place, Kuningas Faisalin puutarha5 min ajomatka
- Place, Taif's Heart Mallin ostoskeskus6 min ajomatka
- Place, Shubra-palatsi7 min ajomatka
- Airport, Taif (TIF)20 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Beyab Al Azizeyyah Hotel
Beyab Al Azizeyyah Hotel
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
- Kuntosali
3.7 kautta 5, Hyvä, 6 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Remal Aljazeera
Huoneistohotelli, jossa on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän savuttoman huoneistohotellin palveluihin. Jokaisessa huoneistossa on ilmainen Wi-Fi, puhelin ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Remal Aljazeera tarjoaa 43 huonetta, joissa on ilmaiset hygieniatuotteet ja pimennysverhot. Tämä huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 50+ Mbit/s. Siivous on saatavilla päivittäin.
Remal Aljazeera sijaitsee lähellä kohdetta Kuningas Faisalin puutarha. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Tässä huoneistohotellissa on 43 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja ilmaiset hygieniatuotteet.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille puhelimen, ilmaiset hygieniatuotteet ja paikallisen ateriakuljetuspalvelun
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
- Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat lokeroita ja hissi
- Sijaitsee 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Shubra-palatsi ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Taif's Heart Mallin ostoskeskus
Remal Aljazeera tarjoaa asiakkaiden käyttöön hissin ja paikallisen ateriakuljetuspalvelun. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Tämä huoneistohotelli on savuton.








