Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Villa Beatrice upealla oma uima-allas ja merinäköala
Täysin vehreyden ympäröimä, 1 km merestä, huvila on merinäköalalla ja koostuu kolmesta kahden hengen makuuhuonetta, kaksi kylpyhuonetta, olohuone ja keittiö. Ulkopuolella on upea uima-allas, jossa on solarium ja merinäköala. Tyylikäs teak-kalusteiden kattava ruokailutila täydentää upean ratkaisun mukavuutta rentouttavalle lomallesi.
Tämä huvila sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Asinaran lahti. Huvilassa tarjoaa 2 kylpyhuonetta.
Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla 2 kylpyhuonetta ja suihku
Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Asinaran lahti ja La Sorgente
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huvilassa: Wi-Fi
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Kylpyhuone
2 kylpyhuonetta
Bidee
Suihku
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Sijainti
Lähellä meren rantaa
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Yksikön koko: 90 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.30
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 9.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Villa Beatrice With Magnificent Private Pool sea View
Villa Beatrice With Magnificent Private Pool sea View
Villa Beatrice With Magnificent Private Pool and sea View Villa
Villa Beatrice Magnificent sea View Trinità d'Agultu e Vignola
costaparadisoresort_10
Beatrice Magnificent Sea House
Villa Beatrice Magnificent sea View House
Villa Beatrice with private pool and sea view – arvostelut
Arvostelut
8,8
Loistava
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
2
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
8,0/10
Siisteys
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
8/10 Hyvä
Michael H.
2.9.2020
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Paradies mit behebbaren Schwächen
Der Außenbereich ist großzügig, nicht einsehbar und gut ausgestattet. Der Pool wird täglich gereinigt. Der Innenbereichen der Villa Beatrice wirkt dagegen leider vernachlässigt. Dem Wohnzimmer fehlt ein Sofa, das auf dem Bild noch zu sehen ist. Die Küchenmöbel sind beschädigt. Küchenausstattung lieblos. Achtung: Klimatisierung gibt es nur einmal im Wohnraum und nicht nochmal extra in den Schlafzimmern. Die Betten sind nur etwa 1,50xm 1,90 m. Insgesamt wäre es ein absolutes Top Objekt, wenn der Eigentümer sich nach vielen Jahren auch mal wieder der Einrichtung widmen würde.
Michael H.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2020
Tarkistettu arvostelu
10/10 Loistava
Martin S.
21.10.2019
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Schöner Urlaub
Lage und Aussicht des Hauses waren sehr schön. Der Empfang und die Einweisung durch Sagi waren sehr gut. Gerne wieder.
Martin S.
Yöpyi 11 yötä lokakuussa 2019
Tarkistettu arvostelu
8/10 Hyvä
Roland H.
27.4.2019
Erholsame Auszeit
Diego hat uns sehr freundlich empfangen und war bei Fragen immer erreichbar.
Das Haus ist gut ausgestattet und sehr sauber. Garten, Aussicht und Anlage haben uns sehr gut gefallen. Leider hatten wir etwas Wetterpech (Mitte bis Ende April), die Wohnung ist nicht beheizbar und somit waren die Abende und Nächte etwas ungemütlich. Alles in Allem aber absolut empfehlenswert, vor allem die Aussicht und die Ruhe in dieser Ecke der Insel haben uns beeindruckt.