Hotel The Pushpraj

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Hotel The Pushpraj valokuvagalleria

Sisätilat
Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila, silitysrauta/-lauta
Sisätilat
Sisätilat
Kahden hengen deluxe-huone | Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila, silitysrauta/-lauta

Arvostelut

7,4 kautta 10.
Hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Siivous
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
B.9/51 -A , Pheelkhana , Gauriganj , Bhelupur , Varanasi , 221001, Near sonapura , city cart shopping mall, Varanasi, Uttar Pradesh, 221001
  • Place, Harishchandra Ghat
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Hanuman Ghat
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Dasaswamedh ghat
    ‪18 min kävelymatka‬
  • Airport, Varanasin Lal Bahadur Shastrin kansainvälinen lentoasema (VNS)
    ‪35 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen deluxe-huone

  • 28 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 suuri parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Kolmen hengen deluxe-huone, parveke, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 37 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 suuri parisänky ja 1 parisänky
  • Ilmainen Wi-Fi

Perhesviitti

  • 60 m²
  • 1 makuuhuone
  • 7 henkilöä
  • 2 suurta parisänkyä ja 2 yhden hengen sänkyä
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Hotel The Pushpraj

Hotel The Pushpraj tarjoaa 20 huonetta, joissa on ilmainen sanomalehti ja tohvelit. Huoneessa on parveke. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle)). Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous on saatavilla päivittäin.
Hotel The Pushpraj sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä ja lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Hanuman Ghat. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa.
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kashi Vishwanathan temppeli ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Dasaswamedh ghat
Hotel The Pushpraj tarjoaa asiakkaiden käyttöön hissin. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 13.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Vastaanottovirkailija

Lemmikit

  • Hotel The Pushpraj ei salli lemmikkejä tai avustajaeläimiä

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankkikortit ja käteisen.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei sallita.

Hotel The Pushpraj – arvostelut