Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Mobile home rental 5' from the sea

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Mobile home rental 5' from the sea valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Ruokailu
Ruokailu
Suihku
2 makuuhuonetta

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Vic-la-Gardiole, Hérault
  • Place, Paintball Vic
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Frontignanin ranta
    ‪8 min ajomatka‬
  • Place, Plage Des Aresquiers
    ‪12 min ajomatka‬
  • Airport, Montpellier (MPL-Montpellier - Méditerranée)
    ‪23 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Mobile home rental 5' from the sea

Huoneissa on ilmastointi. Huoneessa on patio. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi, mikroaaltouuni ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Mobile home rental 5' from the sea sijaitsee lähellä kohdetta Massif de la Gardiolen massiivi. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ulkouima-altaan.
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Sijaitsee 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Plage Des Aresquiers ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Frontignanin ranta
Mobile home rental 5' from the sea tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja grillejä. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat ja kissat sallitaan
  • Korkeintaan 6 lemmikkiä
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Mobile home rental 5' from the sea – arvostelut