Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Wonderful villa with AC in Watamu - 6 bedrooms available

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Wonderful villa with AC in Watamu - 6 bedrooms available valokuvagalleria

Uima-allas
Ulkoruokailutilat
Yksityinen keittiö
6 makuuhuonetta, internet, vuodevaatteet
Ruokailu

Koko koti

6 makuuhuonetta6 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Watamu, Kilifi County
  • Place, Watamu Beach (ranta)
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Prawn Lake
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, Malindi Beach (ranta)
    ‪28 min ajomatka‬
  • Airport, Malindi (MYD)
    ‪23 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Wonderful villa with AC in Watamu - 6 bedrooms available

Escape to this delightful villa in picturesque Watamu. With 6 cozy bedrooms, this property is perfect for large groups or families looking for a nice retreat. Each bedroom is equipped with AC and a hair dryer for your convenience. Our place is equipped for both long or short stays to make your holiday one to remember.
Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Watamu Beach (ranta). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa 6 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, 6 kylpyhuonetta ja hiustenkuivaaja
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Watamu Beach (ranta) ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Prawn Lake
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huvilassa: internetyhteys

Makuuhuoneet

  • 6 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 6 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 12.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: syntymäpäiväjuhlat

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten syntymäpäiväjuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 20
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Wonderful villa with AC in Watamu - 6 bedrooms available – arvostelut