Ihanteellinen kahdelle tai suurelle perheelle, tarjoamme runsaasti majoitusta jopa 9 vierasta 4 makuuhuonetta ja 4 kylpyhuonetta.
Nauti kodikas talo tarjoaa takka ja kaksi yksityistÀ kylpylÀ kylpyammeet.
Viikonloppupaketti sisÀltÀÀ sunnuntai-ilta ILMAISEKSI
Vain kirja perjantai ja lauantai-ilta, ja sunnuntai-ilta maksutta, tai voit kÀyttÀÀ taloa koko sunnuntaina ja jÀttÀÀ ilman paineita ulos klo 10 mennessÀ sunnuntaina.
(Lomaviikonloppu ei sisÀlly hintaan)
NeljÀ vuodenaikaa pohjoiseen suuntautuva nÀköala antaa sinulle mahdollisuuden nauttia vuorokauden sÀÀstÀ. Nauti auringosta kostutetulla kannella, jossa on BBQ, samalla kun katselet lapsia leikkimÀssÀ tason puistossa. Laaja nurmialue tarjoaa enemmÀn tilaa kuin sinun tarvitsee potkia palloa ympÀri, heittÀÀ frisbee, pelata krikettiÀ tai lapset juoksemaan ympÀriinsÀ. Talvikuukausina palavat polttimet, nauttivat kuumasta suklaasta tai kahvia ja katsovat, ettÀ vuoren sumu putoaa laaksoon ja pensaikkoon.
HyödynnÀ raitista ilmaa ja mene pensaan kÀvellÀ ympÀröivissÀ kansallispuistoissa. Wentworth Falls on vain 2 minuutin ajomatka tiellÀ, tai 5 minuutin pÀÀssÀ on Leura ja Katoomba. Miksi ei tee pÀivÀretkiÀ Jenolan-luolille, Mt Tomah -puistoon tai sinulla on korkea tee Hydrossa? Tai tuokaa golfmailoja ja kokeile kÀttÀsi yhdellÀ alueen monista golfkentistÀ? Wentworth Fallsin golfkenttÀ on vain tien pÀÀllÀ.
Et koskaan ole ujo asioita, ellei tietysti halua!
MeidÀn omaisuuttamme on saatavilla viikonlopun varauksiin (perjantai-maanantai), emmekÀ veloita sunnuntai-iltana viikonloppupakettimme osana! NÀin voit rentoutua ja nauttia koko viikonloppu talossa. Keskiviikosta (maanantaista perjantaihin) meillÀ on vÀhintÀÀn kaksi yötÀ.
Vuodevaatteet ja kylpyhuoneet:
Four Seasons tarjoaa 4 makuuhuonetta ja 4 kylpyhuonetta tÀysin yksityisellÀ Bushin nÀkemykset joka huoneessa. Makuuhuoneet ovat kaikki talon ylÀkerrassa.
Tarjoamme ihania puhtaita liinavaatteita ja pyyhkeitÀ (15 dollaria per henkilö), tai voit tuoda omasi. Lakanat (peitot), sÀhköpeitteet ja tyynyt ovat jokaisessa sÀngyssÀ.
SÀnky 1: King-vuode sekÀ oma kylpyhuone, jossa on yksityinen kylpylÀ
Bed 2: King-vuode sekÀ oma kylpyhuone erittÀin antelias huoneessa, jossa on katedraalityylinen katto
Bed 3: King-vuode, vakiohuoneessa
Vuode 4: KerrossÀnky (2x single) ja 1x yhden hengen vuode (3x sÀnkyÀ yhteensÀ)
YlÀkerrassa on 3x kylpyhuonetta, 2 ensuite-huonetta ja 1x pÀÀravintola, joissa on 3 ja 4 makuuhuonetta. SekÀ tÀrkeimmÀssÀ kylpyhuoneessa ettÀ pÀÀrakennuksessa on poreamme. Toinen kylpyhuone sijaitsee pois pesula pohjakerroksessa lÀhellÀ viihdyttÀviÀ alueita.
KerrossÀnky ja syöttötuoli sisÀltyvÀt omaisuuteen. Saatavilla on myös kaksi kannettavaa matkasÀnkyÀ, jotka sopivat helposti makuuhuoneisiin 1 ja 2. NÀille tuotteille ei veloiteta lisÀmaksua.
Kaikissa huoneissa on omat lÀmmittimet ja kaikissa sÀngyissÀ on sÀhköinen peitto. Runsaasti ylimÀÀrÀisiÀ mattoja ja heittoja löytyy koko omaisuutta.
Talossa on ilmainen WiFi (NBN) ja Foxtel.
Elintila:
Valtava auki suunnitellun perhehuoneemme voit kokata, rentoutua polttamalla tulipalon, ruokailla 10 hengen sisÀpöydÀllÀ tai rentoutua viereisessÀ lasi ympÀröi viherhuone, kaikki yhdessÀ paikassa.
TÀysin varusteltu kodin tyylinen keittiö, jossa on moderni liesi ja kÀvellÀ ruokakomeroissa, jossa on runsaasti ruoanlaittovÀlineitÀ, valtava jÀÀkaappi ja saari penkki tekevÀt ruoanlaitosta ja seurustelua vieraiden kanssa erittÀin helppoa. Aamiaisbaarilla on keittiö, johon kuuluu suuri perhehuone. ViereisessÀ ruokapöydÀssÀ (istuimet 10 henkilöÀ) ja yhdistyy viherhuoneeseen, katsomalla avoimeen pensasmaisemaan.
Voit rentoutua suurella pohjoispuolella sijaitsevalla verannalla, joka on ihanteellinen viihdyttÀvÀksi. MeidÀn valtava taulukko paikoillaan 14! Tai pysy sisÀtiloissa viherhuoneessa viileillÀ aurinkoisilla talvipÀivillÀ. Nauti BBQ kannella katsellen lapsia pelata peliÀ 2 hehtaarin tasainen puisto, kuten nurmikkoa ja vierekkÀisiÀ pensas ympÀröi.
Virallista lounge-tilaa ympÀröivÀt luonnolliset puut tuomiokirkon huoneissa. ViereisessÀ ruokasalissa on 8 henkilöÀ. MeillÀ on jopa pianoa musiikilliselle ajattelulle!
On kirjoja, pelejÀ, aikakauslehtiÀ, DVD-levyjÀ, paikallista tietoa toiminnoista ja ravintoloista. Perusteilla on swing & trampoliini lapsille nauttimaan. Lapset ovat erittÀin tervetulleita ja rakastavat suuria avoimia tasoja !!!
TÀysi sisÀinen pesula, pesukone, kuivausrumpu ja silityslauta, ulkokaappi BBQ ja ulkona pöydÀt sijaitsevat takana parvekkeella ja takapihalla.
Omaisuus ulottuu 2 aaria, ja se kattaa useita lohkojen bush maata, joten tÀydellinen yksityisyys loman aikana on varma.
Four Seasons on todellinen perheen koti, joka on perheen omistuksessa ja perheyrityksen perustamisessa. Lupaamme antaa sinulle todellinen koti poissa kotoa kokemus.
TÀydellinen perhe, kahden perheen tai pariskunnan pako. Toivomme, ettÀ voit nauttia tauosta Four Seasons ...