Koko loma-asunto

Norden Cottage

2.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Norden Cottage valokuvagalleria

Oleskelualue
Ulkopuoli
Ruokailu
Mökki | Ulkopuoli
Vedenkeitin, leivänpaahdin, keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Koko koti

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta5 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Norden Cottage Church Lane Osmington, Weymouth, England, DT3 6EW
  • Place, Dorset Area of Outstanding Natural Beauty
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Weymouth Bay
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Osmington Bay Beach
    ‪20 min kävelymatka‬
  • Airport, Bournemouth (BOH-Bournemouthin kansainvälinen lentoasema)
    ‪53 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Norden Cottage

Tämän savuttoman mökin palveluihin kuuluu puutarha, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Mökissä on 2 kylpyhuonetta ja pyykinpesukone sekä ilmainen Wi-Fi ja keittiö. Asiakkaiden käytössä on vedenkeitin ja suihku. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Huoneissa on keittiö, jossa on astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä mökki sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Weymouth Bay. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Mökissä tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Dorset and East Devon Coast ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Weymouth Bay
Mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Tämä mökki on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
  • Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia

Perheystävällinen

  • Leikkikenttä

Keittiö

  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 yksityistä kylpyhuonetta
  • Suihku

Ulkotilat

  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Ei siivouspalvelua

Sijainti

  • Golfkentän vieressä

Tekemistä

  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Norden Cottage Cottage
Norden Cottage Weymouth
Norden Cottage Cottage Weymouth

Norden Cottage – arvostelut

Arvostelut

6,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

Arvostelut

6/10 OK

Hilary, Greenhithe Kent

Matkusti kumppanin kanssa
The cottage itself is lovely, and has a lot of potential. It’s a large cottage which accomodates 5. Lighting wasn’t working in all rooms which was a nuisance and the facilities in the kitchen were dirty and not maintained well. Oven and stove worked, coffee machine filthy. Given that you would hire a cottage to do self catering, it wasn’t one of the better cottages we have stayed in. We found it a cold welcoming, no welcome note, only a small box of biscuits on entry. Cottage was really cold on arrival but heating good and wood burner was lovely. Stairs to first floor were a little narrow, so probably not ideal for someone with mobility issues. Bath tub in converted attic and likely to hit head on roof, we used the shower facilities on ground floor mostly.
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2026