Rolling Huts

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Rolling Huts valokuvagalleria

Ulkopuoli
Perhemökki | Ruokasali
Ulkopuoli
Perhemökki | Yksityinen keittiö | Jääkaappi, mikroaaltouuni, kahvin-/teenkeitin, vedenkeitin
Standard-huone | Oleskelualue | Takka

Arvostelut

7,4 kautta 10.
Hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Takka
  • Grilli
  • Baari
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
18381 Highway 20, Winthrop, WA, 98862
  • Place, Harts Pass
    ‪9 min ajomatka‬
  • Place, Cedar Creek Falls
    ‪9 min ajomatka‬
  • Place, Goat Peak Lookout Trailhead
    ‪43 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Standard-huone

  • Näkymä vuoristoon
  • 4 henkilöä
  • 2 parisänkyä

Perhemökki

  • Näkymä vuoristoon
  • 6 henkilöä
  • 3 parisänkyä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Rolling Huts

Leirintäaluemajoitus, jossa on ravintola, kohteen Mack Lloyd Park lähistöllä
Ravintola, baari/aulabaari ja grillejä kuuluvat tämän savuttoman leirintäalueen palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on piknikalue. Jokaisessa 6 majoituspaikassa on takka, yksityiset pihat ja jääkaappi. Asiakkaiden käytössä on mikroaaltouuni, kahvinkeittimet ja kannettavat tuulettimet. Pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä
Rolling Huts tarjoaa 6 huonetta, joissa on takka ja kannettava tuuletin. Käytössäsi on jääkaappi, mikroaaltouuni ja kahvin-/teenkeitin.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Rolling Huts sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Big Valley Wildlife Area. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin. Tässä 2 tähden leirintäalueessa on 6 majoituspaikkaa. Jokainen majoituspaikka tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi takan ja jääkaapin.
  • Kaikissa majoituspaikoissa on tarjolla takat, yksityiset pihat ja jääkaappi
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Voit tilata itsellesi syötävää majoituspaikan ravintolassa tai vaihtoehtoisesti nauttia juoman sen baarissa/loungessa
  • Sijaitsee 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Mack Lloyd Park ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Shafer Museum
  • Majoituspaikkaan voi tuoda koiran lisämaksusta
Majoituspaikasta löytyy ravintola. Majoituspaikan baari/lounge kutsuu nauttimaan drinkeistä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Rolling Huts tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä ja piknikalueen.

Tämä leirintäalue on savuton.

Majoituspaikassa on ravintola.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Hiihto

  • Hiihtotunteja lähistöllä
  • Hiihtovälineiden vuokrausmahdollisuus lähistöllä
  • Laskettelumahdollisuus lähistöllä
  • Lumilautailumahdollisuus lähistöllä
  • Murtomaahiihtomahdollisuus lähistöllä

Internet

  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Perheystävällinen

  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Baari/aulabaari
  • Ravintola

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Takka

Ulkotilat

  • Grilli
  • Piha
  • Piknikalue

Ilmastointi

  • Kannettava tuuletin
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain koirat ovat tervetulleita
  • 2 lemmikkiä yhteensä
  • Maksu: USD 50 per lemmikki per yöpyminen (korkeintaan USD 50 per yöpyminen)
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Kovapuulattia yleisissä tiloissa
  • Mattoja yleisissä tiloissa
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Opaskirjat
  • Pyyhkeiden vaihto pyynnöstä

Sijainti

  • Maaseudulla

Tekemistä

  • Lentopallo
  • Kalliokiipeilymahdollisuus lähistöllä
  • Koskenlaskumahdollisuus lähistöllä
  • Luistelumahdollisuus lähistöllä
  • Lumikenkäilymahdollisuus lähistöllä
  • Moottorikelkkailumahdollisuus lähistöllä
  • Polkupyörien vuokrausmahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 6 majoitustilaa
  • Perinteinen arkkitehtuuri
  • Pyyhkeiden vaihto (pyynnöstä)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse aikaisintaan 7 päivää ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 21.00 jälkeen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Jokaisen majan ulkopuolella on vesihana ja ulkokäymälä. Lisämukavuuksia, kuten suihku, on saatavilla läheisessä ladossa.
Takuumaksu on maksettava Visa-, MasterCard-, American Express- tai Discover-kortilla 24 tunnin kuluessa varauksen tekemisestä.

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikit: 50 USD per lemmikki per yöpyminen (korkeintaan 50 USD per yöpyminen)
  • Vain koirat sallitaan
  • Korkeintaan 2 lemmikkiä
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 12 vuotta vanhat lapset yöpyvät ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lemmikit: 50 USD per lemmikki per yöpyminen (korkeintaan 50 USD per yöpyminen)
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Klo 21.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin sähköpostitse. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jokainen mökki on varustettu makuualustalla ja vaahtomuovipatjalla, joita voi käyttää makuuparvella. Majoitusliike ei tarjoa peittoja tai makuupusseja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Korkeintaan 12 vuotta vanhat lapset voivat majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Rolling Huts Cabin Winthrop
Rolling Huts Cabin
Rolling Huts Winthrop
Rolling Huts Hotel Winthrop
Rolling Huts Campsite
Rolling Huts Winthrop
Rolling Huts Campsite Winthrop