Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Queyrassian chalet at the foot of the slopes and at the start of hiking trails
Chalet
Tämän savuttoman chalet'n palveluihin kuuluu pyykinpesutilat.
Kylpyhuoneista löytyy suihku ja hiustenkuivaaja.
Tämä chalet sijaitsee lähellä kohdetta Gillyn sola. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat.
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee 3,7 km:n päässä kohteesta Gillyn sola ja 4,2 km:n päässä kohteesta Kesäkelkkarata - Fixme
Tämä chalet tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä chalet on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla majoituspaikassa: Wi-Fi
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Vuodesohva
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Saippua
Suihku
Vessapaperi
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Yleistä
Yksikön koko: 120 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Queyrassian chalet at the foot of the slopes and at the start of hiking trails – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 2 arvostelua
6–OK
1
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
9,0/10
Siisteys
Arvostelut
6/10 OK
Hubert D., Pontpoint
22.8.2025
Hyvää: Siisteys
Gite correct. absence de jardin non précisé et manque de chaise longue et parasol.Le gite est trop bruyant le matin du au plafond en bois non isolé. Le chalet semble plus adapté pour 4 personnes car le clic clac est très inconfortable.Bien placé pour aller randonner.