300 metrin päässä Agden kauneimmasta rannasta. Tule rentoutumaan veden äärellä tilavassa ohjaamostudiossani turvallisessa, rauhallisessa asunnossa, jossa on valvotut uima-altaat, yksityinen pysäköintialue ja kollektiiviset grillausmahdollisuudet.
Suljettu mökki, jossa ikkuna ja kerrossänky, hyvin varusteltu asuintila (30 neliömetriä, iso vaatekaappisänky 2 paikkaa uutta patjaa) valoisa aamulla näkymä kauniiseen maisemoituun puutarhaan sohvalla (puutarhataso terassilla 18m)
Lähellä kaikkia kauppoja ja viljelijöiden markkinoita ympäri vuoden. Varustettu tv- ja wifi-yhteydellä.
Ihanteellinen perhelomailuun kaikkina vuodenaikoina (lämmitys) ja Oksitanian löytämiseen: Canal du Midi, Aqualand, Agde ja sen toiminta, Pezenas, Sète, Béziers, Nîmes tai Camargue lähellä! Espanja tunnissa.
Mahdollisuus lentokone-, juna- tai moottoritielle.
Älä odota enää niin alhaista hintaa!