Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

LA LUCCIOLA, immersed in the celestial sea of Amalfi, we await you in paradise

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan LA LUCCIOLA, immersed in the celestial sea of Amalfi, we await you in paradise valokuvagalleria

Terassi/patio
Taulutelevisio
1 makuuhuone, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Näkymä majoituspaikasta
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Amalfi, Provincia di Salerno
  • Place, Amalfi Harbour (satama)
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Amalfin uimaranta
    ‪18 min kävelymatka‬
  • Place, Duomo di Amalfi
    ‪18 min kävelymatka‬
  • Airport, Salerno (QSR-Costa d'Amalfi)
    ‪54 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

LA LUCCIOLA, immersed in the celestial sea of Amalfi, we await you in paradise

Huoneisto, jossa on keittiö ja joka sijaitsee lähellä kohdetta Amalfin uimaranta
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, ruokailualue, kahvin-/teenkeitin ja taulutelevisio.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on taulutelevisio. Keittiöissä tai kettokomeroissa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Amalfi Harbour (satama). Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja taulutelevision.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja ruokailualue
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Sijaitsee 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Duomo di Amalfi ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Amalfi Harbour (satama)
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittonurkkaus
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Ulkotilat

  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.30

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

LA LUCCIOLA, immersed in the celestial sea of Amalfi, we await you in paradise – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys

This is a hidden gem in Amalfi

I was scared at start to stay this far from Amalfi center but dealing with property owner made it easier every time she contacted us by giving guidance and tips. Once we reached the property she was very welcoming the place was so tidy and clean, she thought of almost every thing that guests would need, the coffee and tea machine, drinks in the fridge, and snack for cute breakfast on the rooftop which has stunning and calming view😍 I recommended all my friends to book this place on their next trip Everything was beyond perfect
Yöpyi 2 yötä heinäkuussa 2024