Koko huoneisto

La Corte del Gusto - Huvila, jossa on uima-allas ja upeat näkymät

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan La Corte del Gusto - Huvila, jossa on uima-allas ja upeat näkymät valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Jääkaappi, uuni, liesi, astianpesukone
Ulkoalueet
Jääkaappi, uuni, liesi, astianpesukone
2 makuuhuonetta, Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä150 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli
  • Keittiö
  • Pesulapalvelut
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Arcevia, Marche
  • Gola della Rossa e di Frasassin alueellinen luonnonpuisto
    ‪13 min ajomatka‬
  • Valadierin temppeli
    ‪17 min ajomatka‬
  • Frasassin luolat
    ‪22 min ajomatka‬
  • Ancona (AOI-Falconara)
    ‪55 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

La Corte del Gusto - Huvila, jossa on uima-allas ja upeat näkymät

La Corte del Gusto -hotellilla sijaitsevat ylelliset huvilat ja huoneistot sijaitsevat 10 hehtaarin päässä upeasta kukkulan rinteestä keskellä liikkuvaa Le Marche -maaseutua.

Tarjoamme kolme ylellistä itsepalveluperiaatteella varustettua huoneistoa, joilla on oma terassi ja yksi 150 neliömetrin huvila, jolla on oma puutarha. Kolmessa huoneistossa ja 1 Villassa on kaikki odotetut mukavuudet, ja ne on suunniteltu yksilöllisesti ja sisustettu kiinnostuneesti yksityiskohtiin ja vintage-elementteihin. Kaikista huoneista on upeat näkymät Le Marchen kukkuloille.

La Corte del Gusto on ihanteellinen kohde matkailijoille, jotka etsivät rauhallista ja rentouttavaa ympäristöä kosketuksessa luonnon kanssa erinomaisella paikalla tutustua Marchen alueen kauneuteen.

Täysin kunnostettu huolellisesti kiinnittämällä huomiota mahdollisimman monien alkuperäisten materiaalien käyttöön, sisätilat on viimeistelty puulla ja ulkopinta on viimeistelty kivillä säilyttäen vintage-rakennuksen perinteisen luonteen.

Vihreät liikkuvat Marche-mäet ovat upean uima-altaan taustalla, ihanteellinen paikka pysähtyä ja katsella auringonlaskua. Allas on myös vesihieronta-suihkukoneita, jotka auttavat sinua (tarvittaessa) rentoutumaan upean luonnon ympäröimänä.

La Corten rajalle on luotu kävelytie, joka on prefekti kävelylle ja kun kauden aikana tuoreita hedelmiä ja vihanneksia on saatavilla puutarhoista.

Lisätietoja La Corte del Gusto, Villa ja Huoneistojen sisätiloista, sijainnista ja ympäröivistä alueista saat käymällä:

Huvilassa on 150 neliömetriä sisäpinta-alaa ja suuri yksityinen puutarha, jossa on aurinkotuoleja ja 2 erillistä patio-aluetta, jotka sopivat täydellisesti syömiseen. Molemmat ovat varustettu 2 maalaismaisella puisella alkuperäisellä ruokapöydällä, BBQ: lla ja upealla puuuunilla keittää pizzaa. Huvilan sisällä on iso keittiö, jossa on hyvin astianpesukone, uuni, liesi ja iso jääkaappi, erillinen ruokasali, jossa liesi, iso olohuone, jossa takka ja 2 isoa sohvaa ja nojatuoleja, joissa TV. , 2 isoa makuuhuonetta, joissa 2 kylpyhuoneet, molemmissa suihkut. Kestävät puupalkit, leikkisät vintage-huonekalupalat ja kauniit terrakottatiilet lisäävät vuokrauksen sisustukseen runsaasti persoonallisuutta.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Valadierin temppeli. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja parvekkeen.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen ja jääkaapin
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 7,5 km:n päässä kohteesta Gola della Rossa e di Frasassin alueellinen luonnonpuisto ja 12,5 km:n päässä kohteesta Museo di Storia del Territorio
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 150 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT042003B4E6UNAEPW
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Corte Gusto Villa Stable Infinity Pool Amazing View Apartment
Corte Gusto Villa Stable Infinity Pool Amazing View Arcevia
Corte Gusto Villa Stable Infinity Pool Amazing View
Corte Gusto Villa Stable Infinity Pool Amazing View Apartment
Corte Gusto Villa Stable Infinity Pool Amazing View Arcevia
Corte Gusto Villa Stable Infinity Pool Amazing View Apartment
Corte Gusto Villa Stable Infinity Pool Amazing View Arcevia
753735
Corte Gusto Villa Stable Infinity Pool Amazing View

Deluxe Villa The Stable – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 3 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua

Arvostelut

10/10 Loistava

Nils and Elisa

Unique property with fantastic view and stunning infinity pool.

We spend 2 weeks at La Corte del Gusto with our family, we have 2 girls of 10 and 8 years old. We had a memorable stays at Villa The Stable, and the apartment has everything you need to fell at home. We liked a lot the settings and the details of the apartment, the cherries tomatoes from the garden was incredible, we never tasted such delicious!!! The infinity pool is marvellous and has a spectacular views on the hills, we have recharged for the winter!! Nearby the property there are delicious restaurants and the recommendations from Alessandro was very useful. We visited the Frassis Caves that are amazing, the largest in Europe and the beaches at Senigallia and Conero were really nice and relaxing. We will definetelly come back at La Corte del Gusto. Ciao from the Netherlands!!
Yöpyi 11 yötä kesäkuussa 2017