Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Pet-friendly Townhome, 2 Blocks to Atlantic Beach!
Huoneisto, jossa on keittiö ja parveke
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu grillejä, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa on parveke ja keittiö, jossa on uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on televisio ja kattotuuletin.
Ilmastoiduissa huoneissa on kattotuulettimet. Huoneessa on parveke. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Hoop Pole Creek Nature Trail. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja parvekkeen.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, parveke ja olohuone
Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Hoop Pole Creek Nature Trail ja Coral Bay Shopping Center (ostoskeskus)
Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Suora yhteys yksityiselle rannalle
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Perheystävällinen
Leikkikenttä
Keittiö
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Mausteita
Mikroaaltouuni
Paperipyyhkeet
Uuni
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
Kylpyamme tai suihku
Yksityinen kylpyhuone
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
Televisio
Ulkotilat
Grilli
Parveke
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Kattotuuletin
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Maksu: USD 56,38 per majoitustila per yöpyminen
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: apartment.
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Lemmikit
Lemmikit: 56.38 USD per majoitustila per yöpyminen
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Lemmikit: 56.38 USD per majoitustila per yöpyminen
Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: apartment Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Pet-friendly Townhome, 2 Blocks to Atlantic Beach! Apartment
Pet-friendly Townhome, 2 Blocks to Atlantic Beach! – arvostelut
Arvostelut
9,0
Upea
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
9,0/10
Siisteys
8,0/10
Palvelut/mukavuudet
8,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
10/10 Loistava
Eric
12.5.2024
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Amazing place to stay in Atlantic Beach
The property was very clean and beautiful and located within waking distance to the beach and the circle. The owner, Patrick, reached out to us as we were getting there to introduce himself and tell us a bit more about the property. We will definitely be booking with Patrick again!!
Eric
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2024
8/10 Hyvä
Timothy
Matkusti lemmikkien kanssa, Matkusti kumppanin kanssa
4.5.2024
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The walkable proximity to the beach and dining was great and the owner called and visited which was really nice. The owners and/or property manager must review the cleaning company as the home was not properly cleaned.
The bathroom needed a deep clean and the floors were not thoroughly cleaned under the furniture. All in all, the home was nice and functional.