Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone/kuivausrumpu, ilmainen Wi-Fi ja vedenkeitin.
Huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja silitysrauta/-lauta. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja astianpesukone.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Western Springs -stadion. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen/kuivausrummun ja täysikokoisen jääkaapin
Ilmainen Wi-Fi
Sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Eden Park (puisto) ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Queen Street Shopping District
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Keittiö
Astianpesukone
Liesi
Mikroaaltouuni
Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Kylpyhuone
Pyyhkeet saatavilla
Yksityinen kylpyhuone
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone/kuivausrumpu
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
500.00 NZD:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkil öistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikan taso
Oman luokitusjärjestelmämme tarjoama majoituspaikan taso perustuu majoituspaikan tyyppiin, palveluihin ja mukavuuksiin.
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 1 arvostelua
4–Huono
1
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
8,0/10
Siisteys
6,0/10
Palvelut/mukavuudet
8,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
4/10 Huono
Kathleen
23.1.2024
Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
The area is good and easy access to public transportation. The property looked newly renovated and was clean except for dishes/utensils put away dirty.
BUT the temperature inside and outside was 28 degrees and no AC. No screens on windows so for 2 nights the 3 of us got poor sleep. We were able to find a fan and use it but that was little help. We contacted the apartment managers (Zodiac) about AC and never got any response.
Also the washer/dryer was ridiculously complicated. No instructions available. We did one load, inadvertently washed it twice and tried to dry it 4x @ 3hrs and 15 min per load. All it did was spin out water, but did not dry! We had to travel internationally with damp, smelly clothing. Ridiculous!