Koko loma-asunto

Belvilla by OYO Bottrigo A Retro

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Belvilla by OYO Bottrigo A Retro valokuvagalleria

Näköala uima-altaalle, jonka ympärillä on vehreää kasvillisuutta ja viinitarhoja, ja sen yläpuolella on kirkas taivas.
Makuuhuoneessa on puinen sänky, lipasto, peilillä varustettu meikkipöytä, patteri ja kaksi kehystettyä kuvaa seinällä.
Nurmikkoalue, jossa on grilli, kaksi sinistä puutarhatuolia, keinuteline ja liukumäki.
Ruokailutilassa on pöytä, tuoleja ja sohva. Seinällä on televisio ja ikkunassa verhot.
Kaksikerroksinen rakennus, jonka julkisivu on keltainen, siinä on useita ikkunoita, joissa on sälekaihtimet, ja pieni puutarha, jossa on ulkokalusteita.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ulkotilat
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Bardolino, VR
  • Place, Il Coccio
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Place, Monumento ai Marinai
    ‪18 min kävelymatka‬
  • Place, Cisano-ranta
    ‪4 min ajomatka‬
  • Airport, Verona (VRN-Valerio Catullo)
    ‪28 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Talo

  • 45 m²
  • 4 henkilöä
  • 1 vuodesohva (125–150 cm leveä) ja 1 yhden hengen suuri sänky

Talo

  • 45 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 4 henkilöä
  • 1 vuodesohva (125–150 cm leveä) ja 1 yhden hengen suuri sänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Belvilla by OYO Bottrigo A Retro

Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu ulkouima-allas, puutarha ja grillejä. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Loma-asunnossa on pyykinpesukone/kuivausrumpu.
Huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu. Jokainen huone on yksilöllisesti kalustettu.
Tässä loma-asunnossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Il Coccio. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käytettäväksi pyykinpesukoneen/kuivausrummun.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen/kuivausrummun
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Il Coccio ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Monumento ai Marinai
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, grillejä ja puutarhan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Ulkotilat

  • Grilli
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksilölliset kalusteet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Takuumaksu vaurioiden varalle: 100.0 EUR per yöpyminen
  • Kaupungin perimä vero: 1.50 EUR per henkilö per yö korkeintaan 20 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 14 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Belvilla by OYO Bottrigo A Retro Bardolino
Cosy Holiday Home in Bardolino With Swimming Pool
Belvilla by OYO Bottrigo A Retro Private vacation home
Belvilla by OYO Bottrigo A Retro Private vacation home Bardolino

Belvilla by OYO Bottrigo A Retro – arvostelut