Hotelli sijaitsee Beaver Islandin satama-alueella, aivan St James Boat Shopin ja McDonough's Marketin tuntumassa. Tämä viihtyisä, historiallinen koti on kaunis näköala satamaan. Vietä koko päivän riippumatossa tai käy lähellä läheistä museota, majakkaa, lelukauppaa ja ruokia. Se on helppo kävellä keskustaan lisää ravintoloita, museoita, ostosmahdollisuuksia ja rantoja kajakkeja ja paddleboards vuokrattavissa.
Koti sopii suurelle perheelle tai useille perheille. Ensimmäisessä makuuhuoneessa on king-vuode ja 2 kaksoset. Toisessa makuuhuoneessa on queen-vuode ja 2 kaksoset. Makuuhuoneessa on queen-vuode. Tärkeimpänä olohuoneessa on televisio, DVD ja stereot. Pelihuoneessa on televisio ja xbox.
Keittiössä on liesi, mikroaaltouuni, leivänpaahdin, astianpesukone, 2 täysikokoista jääkaappi ja jääpalakone. On WiFi käytettävissä koko talon ja iso piha. Grilli on grilliin. Pesukone ja kuivausrumpu ovat mukana.
Viihtyisä seulottu porch on hyvä paikka nauttia aamukahvia näköalalla satamaan.