'Adventure Inn' sijaitsee kauniissa Keski-Oregonissa Sunriver Resortissa. Löydät tämän 4500 neliöjalkaa loma-asunnon upeasta paikasta perhejuhlia, viikonloppuvieraita ystävien kanssa, yrityssuunnittelua toimistosta poissa, retriittejä, golf-turnauksia, konferensseja ja monen perheen lomia. Jos tarvitset lisätilaa, meillä on myös 7 makuuhuoneen koti Sunriverissä (VRBO-listanumero # 76717), joka voi vuokrata samanaikaisesti.
Talossa on kauniit kivi- ja laattatakat; todella poikkeuksellinen sisustus ja kalustus; poikkeuksellisen hyvin varusteltu keittiö, jossa suuri saari / ruokailubaari; kaikki ruostumattomasta teräksestä valmistetut laitteet, mukaan lukien kaksi astianpesukonetta, kaksi uunia ja mikroaaltouuni, kaksi jääkaappia, toisessa jäällä ja vedellä ovessa, 5-polttiminen kaasuhella; mukautettu 11. 5 jalkaa 4. 5 jalkaa ruokasali pöytä; erityisen suuri yksityinen kylpytynnyri; 65 tuuman teräväpiirtotelevisio Great Room -tilassa täydellä tilaäänellä; Kaikissa huoneissa on DVD-soittimilla varustettu televisio; yli 160 elokuvaa; musiikki-CD-levyt; poikkeuksellinen lautapelejen ja palapelien valinta; ilmainen nopea, langaton Internet-yhteys; Xbox 360-videopelijärjestelmä ja pelit; Wii-videopelijärjestelmä peleillä; 8 polkupyörää ja kypärää; sekä biljardipöytä ja pingispöytä. Koti on varustettu paljon ylimääräisillä liinavaatteilla, mukaan lukien ylimääräiset pyyhkeet kylpytynnyrien käyttöön.
Lomamökki on suunniteltu sinua mielessäsi ja sisältää kaikki haluamasi ylellisyydet. Jokaisella makuuhuoneella on oma yksityinen kylpyhuone, jokaisella laattalattiat ja työtasot. Poikkeuksellinen takapiha on tilava ja mukava. Patio on myös erityisen suuri ruostumattomasta teräksestä valmistettu grilli ja korkealuokkaiset pöydät ja tuolit.
Adventure Inn on sisustettu teemakohtaisesti, ja jokaisella alueella on erilainen seikkailu, joista suurimman osan voit kokea Sunriver-alueella: Golf, Lumiurheilu, Polkupyöräily, Koskenlasku / Melonta, Kalastus, Kiipeily, Pelaaminen, Afrikkalainen Safari.
Talon sivulla on leveä päällystyskäytävä, joka johtaa suoraan takaoviin, joka on vain yksi askel taloon. Tämä tarjoaa helpon pääsyn niille, jotka joutuvat välttämään portaita.
PÄÄKERROS:
** Sviitti # 1 - King-vuode, 32 tuuman taulutelevisio, DVD-soitin, takka, oma kylpyhuone, jossa kaksi pesuallasta, laatta-suihku ja iso kylpyamme.
** Sviitti # 2 - King-vuode, 32 tuuman taulutelevisio, DVD-soitin, oma kylpyhuone, jossa kaksi pesuallasta ja 5 jalkainen suihku.
YLEMPI KERROS:
** Sviitti # 3 - (2) kaksi erillistä vuodetta, kerrossänky, 32 tuuman taulutelevisio, DVD-soitin, Xbox 360 peleillä, oma kylpyhuone, jossa kaksi pesuallasta ja 5 jalkainen suihku.
** Sviitti # 4 - king-vuode, 32 tuuman taulutelevisio, DVD-soitin, oma kylpyhuone, jossa kaksi pesuallasta ja 5 jalkainen suihku.
** Sviitti # 5 - King-vuode ja kahden hengen kerrossänky, 32-tuumainen taulutelevisio, DVD-soitin, oma kylpyhuone, jossa kaksi pesuallasta ja 5 jalkainen suihku / amme-yhdistelmä.
** Sviitti # 6 - king-vuode, 32 tuuman taulutelevisio, DVD-soitin, oma kylpyhuone, jossa kaksi pesuallasta ja 5 jalkan suihku.
ILMAISET YÖT
Tarjoamme ilmaisia öitä tiettyinä vuodenaikoina. Jokainen tarjoaa merkittäviä säästöjä, ja toivomme houkuttelevan sinut viettämään lisää aikaa kotimme, kun nautit kaikesta Sunriverin tarjonnasta.
*** “3 Plus 1” Special - tammikuu-helmikuu - Maksa 3 yötä sesongin hinnalla ja me annamme sinulle yhden ylimääräisen yön ILMAISEKSI!
*** “2 Plus 2” -erikoistarjous - Maaliskuu-kesäkuun puolivälissä ja syyskuun-joulukuun puolivälissä (joitain poikkeuksia lukuun ottamatta) - Maksa 2 yötä sesongin aikana ja tarjoamme sinulle 2 yötä ILMAISEKSI! Tämä on paras hinnoittelu milloin tahansa vuodessa - vaikka voisit jäädä vain 3 yötä.
Ilmoita haluamasi hyödyntää yllä kuvattuja erikoisuuksia, jotta voin muokata varauspyyntöäsi vastaavasti.
SHARC
Talossa on 14 Sunriver Rec -korttia. Ne tarjoavat uuden, ympäri vuoden auki olevan vesikeskuksen rajoittamattoman käytön. Vesikeskus sisältää seuraavat ominaisuudet:
ulko-
• Suuri uima-allas rannalla
• Laiska joki (nykyinen liikkuu putkimatkailijoita saaren ympäri)
• Liukutorni, jossa 2 jännittävää vesiliukumäkeä
• Lastenallas ja hiekkaleikkipaikka
• Jalkakäytävän kuplat
• 15 hengen aikuinen kylpytynnyri
• Paljon aurinkoa
sisä-
• Suuri uima-allas rannalla
• Syvän veden uima-allas
• Koko kuplia, kehruuta ja kukkia
• Vortex-poreallas
• Veskoripallo
• Kuntosali
• Ympärivuotinen kahvila
TALVI-SNOW PARK
• 3 erillistä ajoa eri vaikeusasteilla
• Kelkat toimitetaan
• Sunriverin henkilökunnan ylläpitämät ja huoltamat ajot
• Lämmitetty katselualue
Paljon toimintaa: Sunriver on kesäparatiisi, jossa on yli 30 mailia päällystettyjä pyörä- ja kävelyreittejä, 2 julkista uima-allasta, 2 julkista golfkenttää, veneily, vaellus ja monia muita aktiviteetteja. Talvi tuo paljon kaunista lunta upealla lumihiihdolla, joka on saatavana Mt Bachelorissa, vain 20 minuutin päässä. Ja silti kevät ja syksy ovat myös hienoja aikoja lomalle Sunriverissa, jolloin vuodenaikojen muutokset näkyvät ympäröivässä maisemassa.
Avainsanat: Talo