Koko huoneisto
Not Active 23/04/2024
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Not Active 23/04/2024 valokuvagalleria





Koko huoneisto
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
34 Windmill Street, Birmingham, England, B1
- Place, O2 Academy Birmingham2 min kävelymatka
- Place, Birmingham Hippodrome (teatteri)3 min kävelymatka
- Place, Bullring & Grand Central7 min kävelymatka
- Airport, Birmingham (BHX)19 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Sleek Apartment with Wine Fridge
Sleek Apartment with Wine Fridge
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Lemmikkiystävällinen
Tietoja majoituspaikasta
Not Active 23/04/2024
Ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Jokaisessa huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja parveke. Asiakkaiden käytössä on syvä kylpyamme sekä keittiö, jossa on jääkaappi ja uuni.
Not Active 23/04/2024 tarjoaa 5 huonetta, joissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke. Tämän 4 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni.
Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku ja syvä kylpyamme. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden.
Not Active 23/04/2024 sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Shopping District. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tässä 4 tähden asuinrakennuksessa on 5 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja syvän kylpyammeen.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen/kuivausrummun ja 2 kylpyhuonetta
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Bullring & Grand Central ja Broad Street
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.








