Vuokrata Mobil Home IRM Super Titania on 30m ² katettu terassi, joka sijaitsee leirintäalueella "The Ried" TOHAPI luokiteltu 3 tähteä, hyvin varustettu, mukaan lukien käännettävä ilmastointi, televisio antennilla TNT ja pääsy WIFI maksaa.
Sinulla on 2 makuuhuonetta, joissa 2 erillistä vuodetta 80 x 190 ja 1 makuuhuone parivuode 140 x 190, kylpyhuone suihkulla, erillinen wc, keittiö, jossa on keittolamput , jääkaappi-pakastin yhdistelmä, mikroaaltouuni, kahvinkeitin, leivänpaahdin ja ruokailutila, jossa on penkki.
Pyyhkeitä, lakanat, tyynyliinat, wc-paperia, saippuaa, astianpesua ja huoltoa koskevia tuotteita ei toimiteta.
Mobil Homein siivous tiloista poistuttaessa on tehdä itse tai soittamalla leirintäalueen siivouspalveluun maksua vastaan 60 €. Mobil-kotiin löydät luuta, mopia, ... Puhdistusaineita ei kuitenkaan toimiteta.
Leirintäalue Ried *** Boofzheimissa toivottaa sinut tervetulleeksi upeaan 13 hehtaarin maatilaan. Siinä on 2 vesiympäristöä: lämmitetty sisäuima-allas, joka on avoinna klo 15.3.-01.11. 19, ja ulkouima-allas, jossa on lastenallas, joka on avoinna 01.-15. 09. 19. syyskuun puolivälissä), pesula, kalastus lampi ei tappaa ja erilaisia sävelmiä: petankki, ping-pong, lentopallo tai sulkapallo, puisto pienille lapsille (liukumäki, keinu), polkupyöränvuokraus 20. 04 - 22. 09. 19. Sesonkiaikoina (heinä-elokuu), lasten mini club, viihde / peli / show-ilta, petankki turnaukset, urheilukilpailut.
100 metrin päässä leirintäalueelta löytyy supermarket (suljettu sunnuntai), Boofzheimin kylässä: 1 leipomo / leivonnaiset, 2 ravintolaa, 1 pizzeria, 1 tupakka / paina, 1 lääkäri, 1 hammaslääkäri, 1 apteekki, 1 pankki .
Saat mukavuutta: Pesula on saatavilla pesukone (5.- €) ja kuivausrumpu (3.- €). Vuodevaatteet voidaan vuokrata paikan päällä. Kaasu ja hiili grillit ovat sallittuja. Heinä-elokuussa voit vuokrata grillipaikkaasi 7. € / vrk tai viikoittain viikossa suoraan leirintäalueella.
WIFI on käytettävissä (maksamalla pääsy).
Nauti Euroopan suurimmista teemapuistoista: EUROPA PARK Rustissa, Saksassa (8 km: n päässä leirintäalueesta), jossa on yli 50 nähtävää ja 11 rullalautailua. Tunteet ja nautinnot taataan nuorille ja vanhoille.
Haut Koenigsbourgin linnan juurella olevien apinoiden vuori, Kintzheimin linnan kotkien lento, Haut Koenigsbourgin linna, viinikellari viehättävillä kylillä, Colmar ja Strasbourgin vierailu katedraalilla ovat kaikki vierailut jakaa perheen kanssa.
Tourist vero on maksettava leirintäalueen vastaanotosta. Se on 0,35.- € / hlö / vrk 18-vuotiailta.
Lisätietoja Mobil Home -palvelun saatavuudesta tai epäröimättä ota minuun yhteyttä osoitteessa: