Upouudet yksityiset huoneet sijaitsevat tämän kauniin talon ensimmäisessä kerroksessa. Huoneissa on sävytetyt, keskiraskaat lasiovet, jotka voidaan lukita.
Jokaisessa huoneessa on 4 kahden hengen kokoista upouutta sänkyä, joissa on huolelliset puhtaat lakanat ja peitot.
Lisäksi huoneissa on ilmastointi ja kattotuuletin, täysin toimiva pieni keittiö, jossa mini-jääkaappi / pakastin, kahvinkeitin ja pieni liesi. Lisäksi huoneissa on tallelokero, Wi-Fi, tilava vaatekaappi ja oma kylpyhuone, jossa on lämmin ja kylmä suihku sekä puhtaat pyyhkeet.
Huoneet on erotettu päärakennuksesta, mutta ne ovat aidatun kiinteistön sisällä, joka tarjoaa turvallisuuden.
Vaikka lasiovet ovat sävytettyjä, sinulla on myös verhot, jotka antavat sinulle yksityisyyttä.
Huoneet ovat vierekkäin, ja ne käyttävät rentouttavaa terassia kiinteistön edessä, mutta niitä ei ole kytketty toisiinsa.