Ocean Reach on hiljattain rakennettu kolmen makuuhuoneen koti, jossa on moderni ylellisyys, säilyttäen maalaismainen olemus sen yksinkertaisilla ja orgaanisilla ominaisuuksilla kivestä ja puusta koko. Keskeytymättömistä merinäkymistä toisessa kerroksessa olevista oleskelutiloista, korkeista kattoista ja avoimesta suunnitelmasta talossa on täydellinen tila perheille ja ystäville, jotka voivat liittyä toisiinsa ja luonnonmaailmaan.
Talo on vain 1. 5 tuntia Melbournesta ja 100 metrin päässä rannasta.
Tässä ominaisuudessa on merinäköala, josta on näkymät veden äärelle kohti Pyramid Rockia olohuoneesta 、 keittiöstä ja aterioista. Voit nauttia aamiaisen tai BBQ takana kannella nauttien kauniista auringonlaskusta meren yli. Saatat jopa saada mahdollisuuden havaita erilaisia valaita niiden vuosittaisesta muuttoliikkeestä etelään.
Pääsyyn tähän kotiin toivotat tervetulleeksi lampi ja rannikkopuutarha lyhyen rantakadun varrella, joka johtaa kauniiseen maalaismaiseen balilaiseen etuoveen. Pääsyn jälkeen koti on valoisa ja tilava.
Alakerrassa on täysikokoinen kaksinkertainen autotalli, jossa on kauko-ohjattu ovi ja sisäinen pääsy taloon.
Kaksi makuuhuonetta, joissa on queen-size-vuode, sekä yhden hengen vuode yhdessä. Yhdessä makuuhuoneessa on myös työpöytä ja työtuoli.
Myös alakerrassa on rommihuone, jossa on kaksi sohvaa, biljardipöytä, piano ja tikka. Tilava moderni avoin kylpyhuone. Pesula pesukoneella, kuivausrumpu, jossa ovi pääsee pyykkinarulle.
Suljettu takapihalla, jossa on rannikkolaisia puita, on kuuma ulkosuihku, jonka avulla hiekka voidaan huuhdella rannan jälkeen.
Kun nouset portaita pitkin, löydät suuren, valoisan tilavan olohuoneen ikkunoiden leveyden ja korotetun keskiosan katon takia. Keskitetty keittiöalue, joka on kodin keskus. Missä voit nauttia näkymästä ja muodostaa uudelleen yhteyden.
Keittiö on hyvin varustettu suurella integroidulla jääkaapilla, Miele-astianpesukoneella, ja siinä on hyvä kokoinen keittiövälineet. Puu ja kivi antavat luonnollisen, maanläheisen tunteen. Löydät myös butlers-ruokakomero, jossa on lisäksi pesuallas, mikroaaltouuni ja tee, kahvinkeitin.
Runsaasti istumapaikkoja aterialueella, jossa on pehmeä nahkainen ikkunaistuin, näköala merelle.
Oleskelutila johtaa ulos takaosaan. Siinä on kaksi suurta sohvaa, TV, TV ja DVD-soitin, Apple TV. Myös Wifi-yhteys. Siellä on myös sohva, oleskelutila pois alueelta. Täydellinen lukea kirjaa tai käpertyä nukkumaan.
Käytävällä on pulverihuone ja tilavaan makuuhuoneeseen, suuri kävelymatka vaateeseen ja kauniiseen valoisaan kylpyhuoneeseen.
Kaikissa huoneissa ja olohuoneissa on käänteisen jakson jakojärjestelmä.
Huomaa, että liinavaatteet eivät sisälly hintaan.
Liinavaatteet voivat olla ylimääräisiä 20 dollaria per henkilö. Tähän kuuluu tasainen arkki, asennettu arkki, tyynyliinat x2 ja pyyhe. Kaikissa vuoteissa on tyynyt, doona, jossa on kansi ja patjansuoja.
Tiukasti ei puolueita.
ÄLÄ SUOJA.
LÄHEISYYS
10 minuutin ajomatkan päässä Cowesista.
5 minuutin ajomatka San Remon sillalle.
10 minuutin ajomatka Grand Prix -reitille.
2 minuutin ajomatka kauniiseen kävelymatkaan Cape Woolamai -aukiolle ja turva-rannalle.
500 metrin kävelymatka paikallisille mini-martille, ravintoloille ja retkeilykaupoille. Myös lukuisia pyöräily- ja kävelyreittejä alueella.
Panny's Chocolate Factory ja kaunis Churchill-saari ovat vain 3 minuutin ajomatkan päässä.