Koko huoneisto
2G2-2 Apartamento en la Ciudad Antigua
3.0 tähden majoituspaikka
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan 2G2-2 Apartamento en la Ciudad Antigua valokuvagalleria





Koko huoneisto
2 makuuhuonetta6 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
Tutustu alueeseen

2564 Cra. 10, Cartagena, Bolívar, 130001
- Plaza de la TrinidadPlace, Plaza de la Trinidad2 min kävelymatka
- Cartagena de Indias -messukeskusPlace, Cartagena de Indias -messukeskus3 min kävelymatka
- KellotorniPlace, Kellotorni8 min kävelymatka
- Rafael Núñezin kansainvälinen lentoasema (CTG)Airport, Rafael Núñezin kansainvälinen lentoasema (CTG)14 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Art Gallery House
Cartagena Walled City
Art Gallery House
Cartagena Walled City
- Uima-allas
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesu
Hinta on 93 €
93 €
13.7.–14.7.

Espectacular La Casita Cartagena
Cartagena Walled City
Espectacular La Casita Cartagena
Cartagena Walled City
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

3CL3-J APARTAMENTO EN GETSEMANI
Cartagena Walled City
3CL3-J APARTAMENTO EN GETSEMANI
Cartagena Walled City
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

2G2-1 Apartamento en la Ciudad Antigua
Cartagena Walled City
2G2-1 Apartamento en la Ciudad Antigua
Cartagena Walled City
- Ilmainen Wi-Fi
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
5
Poikkeuksellisen hyvä
1 arvostelu

Stylish House With Beautiful Galleries In Gethsemane With Jacuzzi
Cartagena Walled City
Stylish House With Beautiful Galleries In Gethsemane With Jacuzzi
Cartagena Walled City
- Ilmastointi
- Näkymä kaupungille

New & Modern 21st Floor Unit Near Historic Center
El Cabrero
New & Modern 21st Floor Unit Near Historic Center
El Cabrero
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu

Lux Colonial house in Cartagena. - Signature cuisine - Concierge
Cartagena Walled City
Lux Colonial house in Cartagena. - Signature cuisine - Concierge
Cartagena Walled City
- Uima-allas
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Keittiö
- Pyykinpesukone
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 12 arvostelua
4,8
Poikkeuksellisen hyvä
12 arvostelua

Just minutes away from the different tourist sites in cartagena de indias
El Cabrero
Just minutes away from the different tourist sites in cartagena de indias
El Cabrero
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi

luxury APT25 Vista al mar ,ciudad amurallada & lago, MURANO CENTRO1
El Cabrero
luxury APT25 Vista al mar ,ciudad amurallada & lago, MURANO CENTRO1
El Cabrero
- Uima-allas
- Poreallas
- Keittiö
- Pyykinpesukone

2CM-J1 APARTAMENTO EN GETSEMANI CON AIRE ACONDICIONADO PISCINA Y WIFI
Cartagena Walled City
2CM-J1 APARTAMENTO EN GETSEMANI CON AIRE ACONDICIONADO PISCINA Y WIFI
Cartagena Walled City
- Uima-allas
- Keittiö
- Ilmastointi
- Mikroaaltouuni
Tietoja majoituspaikasta
2G2-2 Apartamento en la Ciudad Antigua
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Huoneistossa on ilmainen langaton internetyhteys.
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 50+ Mbit/s.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kellotorni. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käytettäväksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
- Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Cartagena de Indias -messukeskus ja 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Kellotorni
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Perheystävällinen
- Lapset yöpyvät ilmaiseksi (katso lisätiedot)
Makuuhuoneet
- 2 makuuhuonetta
Lemmikit
- Ei lemmikkejä tai avustajaeläimiä
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissiä
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Kosinta-/romantiikkapaketit
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
Tekemistä
- Polkupyörien vuokrausmahdollisuus lähistöllä
- Skoottereiden/mopojen vuokrausmahdollisuus lähistöllä
- Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Majoituspaikka veloittaa 4 prosenttia luottokorttimaksuista
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Vastaanottovirkailija
Lemmikit
- Huoneisto ei salli lemmikkejä tai avustajaeläimiä
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Lapset yöpyvät ilmaiseksi! Korkeintaan 4 korkeintaan 6 vuotta vanhaa lasta voi yöpyä ilmaiseksi, jos he käyttävät huoneessa olevia sänkyjä.
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- 4 % veloitetaan kohdemaksuna
- Palvelumaksu: 95000 COP
- Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Kolumbian arvonlisävero (19 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske matkailijoita, jotka ovat varanneet turistimatkapaketin (majoituksen sekä muun matkapalvelun), jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla ulkomailta sekä esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin osoittaakseen, että he eivät ole Kolumbian asukkaita.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Luottokorttimaksuista veloitetaan 4 %:n suuruinen lisämaksu
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit, mobiilimaksut ja käteisen.
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Ei kuumaa vettä paikan päällä.
- Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.
- Enintään 4 korkeintaan 6 vuotta vanhaa lasta voi majoittua ilmaiseksi, kun he käyttävät vanhemman tai huoltajan huoneessa olevia sänkyjä.
- Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
- Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei sallita.
- Tämä majoituspaikka toivottaa tervetulleiksi kaikki asiakkaat seksuaaliseen suuntautumiseen tai sukupuoli-identiteettiin katsomatta (LGBTQ+ -ystävällinen).
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
2G2-2 APARTAMENTO EN LA CIUDAD ANTIGUA Apartment
2G2-2 APARTAMENTO EN LA CIUDAD ANTIGUA Cartagena
2G2-2 APARTAMENTO EN LA CIUDAD ANTIGUA Apartment Cartagena