Koko loma-asunto

Family Apartments Villaggio Lido D1 - Carraro Immobiliare Jesolo

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Family Apartments Villaggio Lido D1 - Carraro Immobiliare Jesolo valokuvagalleria

Lämmitetty uima-allas
Mikroaaltouuni, astianpesukone
Ulkopuoli
Terassi/patio
Oleskelualue

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Koko koti

3 makuuhuonetta1 kylpyhuone60 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Cavallino-Treporti
  • Place, Pascolin kulttuurikeskus
    ‪18 min kävelymatka‬
  • Place, Caribe Bay
    ‪7 min ajomatka‬
  • Place, Venetsian satama
    ‪20 min ajomatka‬
  • Airport, Venetsia (VCE-Marco Polo)
    ‪44 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Family Apartments Villaggio Lido D1 - Carraro Immobiliare Jesolo

Family Apartments – Villaggio Lido in Cavallino Treporti (Venice) with pool, perfect for a family holiday, just 550 meters from the beach. The apartment is on the ground floor and offers two bedrooms: one with a double bed and the other with two single beds. It also includes a sofa bed in the living room, a fully equipped kitchen, a bathroom with shower box, and a spacious terrace overlooking the pool. Pool open during summer months. Tourist tax to be paid on site.

CIR 027044-LOC-01441 CIN IT027044B4KCG9AU5E.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Caribe Bay. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi mikroaaltouunin ja pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, mikroaaltouuni ja astianpesukone
  • Sijaitsee 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Caribe Bay ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Piazza Mazzini

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Ruoka ja juoma

  • Astianpesukone
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Lämmitetty allas

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 60 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT027044B4KCG9AU5E
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

carraroimmobiliare_535

Family Apartments Villaggio Lido D1 - Carraro Immobiliare Jesolo – arvostelut