Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
6 Mi to Old Town, Panoramic Views: Cottonwood Gem!
Huoneisto, jossa on keittiö ja patio
Grillejä, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on keittiö, jossa on mikroaaltouuni, sekä silitysrauta/-lauta ja työpöytä. Asiakkaiden käytössä on patio.
Ilmastoiduissa huoneissa on silitysrauta/-lauta. Huoneessa on patio. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Alcantara Vineyards. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja pation.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, patio ja olohuone
Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Sijaitsee 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Verde Canyon Railroad (junarata) ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Verde Santa Fe Golf Club
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.
Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Keittiö
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Mausteita
Mikroaaltouuni
Paperipyyhkeet
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Makuuhuone
Kylpyhuone
1 yksityinen kylpyhuone
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Oleskelutilat
Olohuone
Ulkotilat
Grilli
Kaukoputki
Patio
Työtilat
Kannettavalle tietokoneelle sopiva työtila
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Tekemistä
Metsästys
Turvallisuusominaisuudet
Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: apartment.
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: apartment Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Cozy Cottonwood Gem Patio 180 degree Views
Cottonwood Gem 180 degree Views 6 Mi to Old Town
6 Mi to Old Town, Panoramic Views: Cottonwood Gem! Apartment
6 Mi to Old Town, Panoramic Views: Cottonwood Gem! Cottonwood
6 Mi to Old Town, Panoramic Views: Cottonwood Gem! – arvostelut
Arvostelut
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 4 arvostelua
10–Loistava
3
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 4 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 4 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua
2–Hirveä
0
9,4/10
Siisteys
10/10
Palvelut/mukavuudet
10/10
Ympäristöystävällisyys
Arvostelut
10/10 Loistava
Ruby
Matkusti ryhmän kanssa, Matkusti perheen kanssa
15.4.2025
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
This little house was SOOOOO PERFECT! It was super cozy and had everything we needed for a short weekend trip! Mike was super kind and very helpful as well. Everything was clean and close to stores and about 25-30 mins away from Sedona. We would definitely stay here again. Highly recommended.
Ruby
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2025
8/10 Hyvä
Tarkistettu asiakas
Matkusti ryhmän kanssa
24.9.2024
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Cottonwood Verde Village
The view was very nice. The one bedroom was comfortable. The sofa in the living area was hard and should be replaced.
Tarkistettu asiakas
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2024
10/10 Loistava
vernon
Matkusti kumppanin kanssa
6.4.2024
Hyvää: Palvelut/mukavuudet
We had such a great time cute little place. The Best part was when we met Harley the sweetest dog ever. I got him a toy for everyday we were there. The View was Amazing and we love it there. Hopefully we will move there very soon. Than you again for having us there. The manager Forgot his name I think it was Tom he knows how to make you feel at home. Thank you again.