Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
2bhk Appartment for 5 2 Bedroom 2 Bathroom hall & Kitchen individual Property
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan 2bhk Appartment for 5 2 Bedroom 2 Bathroom hall & Kitchen individual Property valokuvagalleria





Koko huoneisto
2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta5 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
New Delhi, DL
- Place, Deshbandhu College1 min kävelymatka
- Place, Kalkaji Mandir18 min kävelymatka
- Place, NSIC Exhibition Groundin näyttelyalue5 min ajomatka
- Airport, Delhi (DEL-Indira Gandhin kansainvälinen lentoasema)47 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Evergreen Suites Defence Colony
Defence Colony
Evergreen Suites Defence Colony
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 35 arvostelua
Hinta on 39 €
sisältää verot ja maksut
18.4.–19.4.
Tietoja majoituspaikasta
2bhk Appartment for 5 2 Bedroom 2 Bathroom hall & Kitchen individual Property
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 10
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








