Ylellinen huvila, joka hallitsee valtavista ikkunoista, henkeÀsalpaavat nÀkymÀt.
Valoisa ja ilmava upealla verannalla, joka seuraa Chian nÀkymÀÀ silmillÀÀn ...!
Laguuni flamingoineen, rannat, dyynit, meri, golfin vihreys ja luonto.
Huvila, palvelujen ja golfin alueella, on vajaan kilometrin pÀÀssÀ Chian pÀÀrannoista.
SitĂ€ ympĂ€röi pehmeĂ€ nurmikkopuutarha, joka rajoittuu SYDĂNmuotoiseen uima-altaaseen !!!
Kiviverannalla iso ristikko on kehys aamiaisesi tai aperitiivien tai illallisten ulkona ...
Kalusteet jÀrjestettiin luonnonvÀrien aiheen mukaan, mikÀ inspiroi materiaalien, kuten puun ja kivin, valintaa, mutta myös kasvillisuuden ruskean ja VÀlimeren alueen talojen kirkkaan valkoisen vÀlin vastakohtia. Viittaus Sardinian kÀsityön perinteisiin on aina lÀsnÀ, vaikkakin tulkitaan nykyaikaisessa avaimessa.
Upouusi talo on jaettu kahdella tasolla ulkoisella rampilla kahden erillisen alueen (esimerkiksi vierasalue) luomiseksi. Talon molemmilla alueilla on suora pÀÀsy taloon katutasolta, jotta vÀltetÀÀn talon sisÀiset portaat. Jokaisella tasolla on suora pÀÀsy.
Puutarhan ja uima-altaan lÀnsiosa koostuu kolmesta makuuhuoneesta, jossa parisÀngyt (jotka voidaan myös jÀrjestÀÀ erillisiksi) 2 kylpyhuonetta, iso olohuonekeittiö, jossa on iso sohva, johon tarvittaessa mahtuu vielÀ 2 henkilöÀ .
ItÀinen taso koostuu suuresta olohuoneesta, jolla on kellari-alue aperitiiveja ja vÀlipaloja varten, takalla ja suuresta keskussohva.
Suuri makuuhuone, jossa parisÀnky ja oma kylpyhuone, pelihuone, jossa on myös kaksi sohvaa / sÀnky, myös kylpyhuone ja iso suihku.
Talossa on oma pysÀköintitila yksityisessÀ autotallissa ja pesutupa.
SiinÀ on jÀÀkaappi, astianpesukone, pesukone, wifi.
Super tervetuloa jÀrjestÀytyy vieraille aina saapumisesta lÀhtöpÀivÀÀn varmistaen, ettÀ heistÀ huolehditaan ja hemmotellaan koko oleskelun ajan!