Koko huoneisto

Marco Polo - Park and Skyline Views From this Cozy Apt in JVC

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Marco Polo - Park and Skyline Views From this Cozy Apt in JVC valokuvagalleria

Parveke
Sisätilat
Design-huoneisto | Televisio
Design-huoneisto | 1 makuuhuone, yksilöllisesti sisustettu, silitysrauta/-lauta
Design-huoneisto | Parveke

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Kuntosali
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Bloom Tower C - JVC, Dubai, Dubai
  • Place, Circle Mall
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Dubai Mall
    ‪14 min ajomatka‬
  • Place, Burj Khalifa
    ‪15 min ajomatka‬
  • Airport, Dubai (DXB-Dubain kansainvälinen lentoasema)
    ‪22 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Marco Polo - Park and Skyline Views From this Cozy Apt in JVC

Ulkouima-allas, ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja ilmainen omatoiminen pysäköinti kuuluvat tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on älytelevisio, kaapelikanavat sekä pyykinpesukone ja kahvin-/teenkeitin.
Ilmastoiduissa huoneissa on espressokoneet ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on parveke. Näissä yksilöllisesti kalustetuissa huoneissa on ruokailupöytä. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja hiustenkuivaaja.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 50+ Mbit/s. 55-tuumainen älytelevisio, kaapelikanavat.

Tässä huoneistossa käytössäsi on ulkouima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Circle Mall. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ulkouima-allas. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja parveke
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla ympäri vuorokauden auki oleva kuntosali
  • Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Mall of the Emirates ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Burj al-arab
Huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön ulkouima-altaan ja ympäri vuorokauden auki olevan kuntokeskuksen. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio passistasi varauksen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Turvalokero, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Käteisellä maksettava takuumaksu: 1000 AED per majoitustila per yöpyminen
  • Kaupungin perimä vero: 10.00 AED per majoitustila per yö
  • Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan turismimaksun. Maksu on 10.00 AED ensimmäisestä makuuhuoneesta per yö, ja se nousee 10.00 AED:lla per yö jokaisen lisämakuuhuoneen myötä.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten satunnaisten kulujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy vain käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio passistaan ennen saapumista. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Marco Polo Park Skyline Views

Marco Polo - Park and Skyline Views From this Cozy Apt in JVC – arvostelut