Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Zapbed House - ADP 2108

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Zapbed House - ADP 2108 valokuvagalleria

Classic-huoneisto | Oleskelualue
Classic-huoneisto | 1 makuuhuone, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi
Classic-huoneisto | Kylpyhuone | Tohvelit
Classic-huoneisto | Oleskelualue
Classic-huoneisto | Oleskelualue

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Creek Harbour, 2108, Dubai, Dubai
  • Place, Dubai Water Canal -kanava
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Godolphinin Al Quoz -tallit
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Dubai Water Canalin vesiputous
    ‪2 min ajomatka‬
  • Airport, Dubai (DXB-Dubain kansainvälinen lentoasema)
    ‪12 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Classic-huoneisto

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Classic-huoneisto

  • 1 makuuhuone
  • 2 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Zapbed House - ADP 2108

Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Huoneistossa on ilmainen Wi-Fi ja keittiö, jossa on jääkaappi ja uuni.
Huoneissa on tohvelit ja silitysrauta/-lauta. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)). Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi ja astiat/ruokailuvälineet.
Tässä huoneistossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Dubai Water Canal -kanava. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ulkouima-allas. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, jääkaapin ja silityslaudan
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Burj Khalifa ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Dubain akvaario ja vedenalainen eläintarha
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen, katettu ja omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Uuni
  • Vatkain

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone
  • Tohvelit

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta
  • Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 15

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 5 päivää ennen saapumista. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio passistasi varauksen jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Remontit ja kiinniolokaudet

Majoituspaikka on suljettu 13.11.2025–12.11.2027 (päivät saattavat muuttua).

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, vastaanottovirkailija

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 10.00 AED per majoitustila per yö
  • Siivousmaksu: 500 AED per majoitustila per yöpyminen (vaihtelee huoneen koon mukaan)
  • Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan turismimaksun. Maksu on 10.00 AED ensimmäisestä makuuhuoneesta per yö, ja se nousee 10.00 AED:lla per yö jokaisen lisämakuuhuoneen myötä.
  • 2500 AED:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä luottokortti mahdollisten lisämaksujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio passistaan ennen saapumista. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse 5 päivää ennen saapumista. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Zapbed House - ADP 2108 Dubai
Zapbed House - ADP 2108 Apartment
Zapbed House - ADP 2108 Apartment Dubai

Zapbed House - ADP 2108 – arvostelut