Koko huoneisto

RRC - Condominium Near the Airport

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan RRC - Condominium Near the Airport valokuvagalleria

Perushuoneisto | 1 makuuhuone
Perushuoneisto | 1 makuuhuone
Perushuoneisto | Oleskelualue | Televisio
Perushuoneisto | Yksityinen keittiö | Keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Ranta

Arvostelut

9,0 kautta 10.
Upea

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
4339 Rodovia Baldicero Filomeno, Florianópolis, Santa Catarina, 88064-001
  • Place, Freguesia do Ribeirão da Ilhan ranta
    ‪8 min ajomatka‬
  • Place, Ritan ranta
    ‪8 min ajomatka‬
  • Place, Taperan ranta
    ‪9 min ajomatka‬
  • Airport, Hercílio Luzin kansainvälinen lentoasema (FLN)
    ‪17 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Perushuoneisto

  • 52 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Perushuoneisto

  • 52 m²
  • 1 makuuhuone
  • 3 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (125–150 cm leveä)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

RRC - Condominium Near the Airport

Ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet ja erillinen makuuhuone.
Huoneissa on erillinen makuuhuone.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Praia do Campechen ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Huoneistossa tarjoaa television.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille television
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Taperan ranta ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Freguesia do Ribeirão da Ilhan ranta
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 20.00.

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse korkeintaan 48 tuntia ennen saapumista. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse 48 tuntia ennen saapumista. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Sisäänkirjautumisen yhteydessä vanhempien tai laillisen huoltajan, joka matkustaa alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, on esitettävä lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos asiakkaat matkustavat Brasiliaan ja vain yksi vanhemmista matkustaa lapsen kanssa, tämän vanhemman tulee esittää lapsen syntymätodistuksen ja kuvallisen henkilöllisyystodistuksen lisäksi matkan valtuutuskirje, joka on toisen vanhemman allekirjoittama ja notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai laillinen huoltaja eivät pysty antamaan tai eivät halua antaa tätä valtuutusta, tarvitaan laillinen lupa. Jos aiot matkustaa Brasiliaan lasten kanssa, sinun on pyydettävä Brasilian konsulaatista lisätietoja ennen matkaa.

RRC - Condominium Near the Airport – arvostelut

Arvostelut

9,0

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

LORIS

Hyvää: Siisteys ja viestintä
O studio é excelente, super bem equipado, inclusive com Churrasqueira , tudo novo e bem cuidado. Limpeza excelente. A localização, considerando o objetivo da viagem é excelente, para quem precisa estar próximo ao aeroporto ou sul da ilha. Ainda mais considerando a absoluta falta de acomodações próximas ao aeroporto. O prédio, apesar de ser novo, não possui elevador. O sistema de entrada e saída é todo automatizado e o pessoal que cuida da manutenção foi muito solícito e rápido. Possui estacionamento gratuito. Nas proximidades tem um bom supermercado, que se pode ir caminhando e na região estão os melhores restaurantes da ilha, estes sim há poucos minutos de carro, todos no Ribeirão da Ilha. Minha única e grave reclamação do apartamento é o fato de não haver cortinas black out no quarto e cozinha, sendo muito claro logo ao amanhecer, e isso tornou a nossa estada muito pouco confortável.
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Carlos Andre

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä
Yöpyi 10 yötä joulukuussa 2025