Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Guarujá Itaparica III -huoneisto

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Guarujá Itaparica III -huoneisto valokuvagalleria

Ranta lähistöllä
Urheilukenttä
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Uima-allas
Ulkoruokailutilat

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone6 henkilöä70 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Guarujá, SP
  • Place, Enseada Beach
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Place, Acqua Mundo Aquarium
    ‪2 min ajomatka‬
  • Place, Enseadan käsityömarkkinat
    ‪2 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Guarujá Itaparica III -huoneisto

Huoneisto sijaitsee Guarujá "Enseadan" suosituimmalla rannalla Pitangueirasin ja Pernambucon rantojen välissä.
Huoneisto on viihtyisä, on 1 makuuhuone, jossa TV, parivuode, yhden hengen vuode, ylimääräiset patjat, ilmastointi, kattotuuletin ja vaatekaappi, iso olohuone, taulu-tv kattotuuletin ja patja lattialla, keittiö varustettu mikroaaltouunilla ja jääkaapilla, 1 kylpyhuone varustettu.
Itaparica Condominiumissa on grillausmahdollisuus, sauna, aikuisten ja lasten allas, pelihuone, leikkipaikka, leikkihuone, puutarha, urheilukenttä, 24h-concierge ja Wi-Fi-rakennus.
Taloyhtiöiden lähellä Brunella-aukiota löytyy useita nähtävyyksiä, kuten ravintoloita, pizzerioita, leivonnaisia, kahvila, kioskeja, ravintola Good Life, Emporio Al'minara - arabialainen keittiö Av. Da Saudadessa, St. John´s Beer Stor & Pub ", jossa on yhtyeitä, hienoa pilkkoa ja monipuolisia oluita, supermarketteja, tuoreita tuotteita, leipomoita Nova Bread ja Sea jne.
Aquamundo-akvaario sijaitsee myös Enseadan rannalla, hyvin lähellä huoneistoa.
Kiinteistö nukkuu jopa 6 henkilöä.
Tervetuloa Guarujáan !!!!
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Acqua Mundo Aquarium. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pelihallin/-huoneen. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja taulutelevision.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, taulutelevision ja jääkaapin
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla tenniskenttiä ja sauna
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Enseada Beach ja 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Pitangueiras (ranta)
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön saunan, grillejä ja pelihallin/-huoneen. Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös puutarhan ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Sauna
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto suositeltu
  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittonurkkaus
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Stereot
  • Taulutelevisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Puutarha

Ilmastointi ja lämmitys

  • Tuuletin

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Huoneessa esteettömyyttä helpottavat ominaisuudet
  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Biljardipöytä
  • Pelihalli/-huone
  • Pöytätennis
  • Tennis

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 70 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 20

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Sisäänkirjautumisen yhteydessä vanhempien tai laillisen huoltajan, joka matkustaa alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, on esitettävä lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos asiakkaat matkustavat Brasiliaan ja vain yksi vanhemmista matkustaa lapsen kanssa, tämän vanhemman tulee esittää lapsen syntymätodistuksen ja kuvallisen henkilöllisyystodistuksen lisäksi matkan valtuutuskirje, joka on toisen vanhemman allekirjoittama ja notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai laillinen huoltaja eivät pysty antamaan tai eivät halua antaa tätä valtuutusta, tarvitaan laillinen lupa. Jos aiot matkustaa Brasiliaan lasten kanssa, sinun on pyydettävä Brasilian konsulaatista lisätietoja ennen matkaa.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Guarujá Itaparica III Condominium Guaruja
Guarujá Itaparica III Condominium Apartment
Guarujá Itaparica III Condominium Apartment Guaruja

Guarujá Itaparica III Condominium – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Emerson J.

Hyvää: Siisteys

Lugar excelente

Um ótimo lugar limpo e bem arrumado. Fomos bem recebidos no lugar, nadamos na piscina e usamos a churrasqueira . A Cláudia nos deu a maior atenção e nos deixou bem a vontade no alugar, parabéns por ser está pessoa honesta e agora somos amigos também. Só tenho que agradecer, voltaremos a alugar em breve. Obrigado

10/10 Loistava

Bruna F.

Hyvää: Siisteys

Excelente

Dá para sentir o carinho pelo apartamento. Tudo completo, garantindo conforto e lazer. A Claudia é uma pessoa bem atenciosa e prestativa. o Condominio é ótimo, a localização muito boa, a menos de 10 minutos da praia da Enseada. Muitíssimo obrigada Claudia! Pretendemos voltar com certeza.
Yöpyi 3 yötä marraskuussa 2019