Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja
2-bed 1 bath house in Hermosillo, Safe,Within a gated street, AC, WIFI, Enjoy it
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan 2-bed 1 bath house in Hermosillo, Safe,Within a gated street, AC, WIFI, Enjoy it valokuvagalleria





Arvostelut
9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko koti
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Hermosillo, SON
- Place, ExpoGan Sonora10 min kävelymatka
- Place, Patio-ostoskeskus16 min kävelymatka
- Place, Expo Forum6 min ajomatka
- Airport, Hermosillo, Sonora (HMO-General Ignacio Pesqueira Garcian kansainvälinen lentokenttä)30 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hampton Inn by Hilton Hermosillo
Hermosillo
Hampton Inn by Hilton Hermosillo
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
4.5 kautta 5, Upea, 1 024 arvostelua
Hinta on 81 €
sisältää verot ja maksut
16.9.–17.9.
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








