Classic Lincolnin hirsimökki TAHOE PINESin aurinkoisella paikalla. Tahoe Pines sijaitsee erÀÀllÀ West Shore -hotellin suosituimmista alueista, ja se on erinomainen kÀvelyretkelle rannalle, ratsastus polkupyörille ja vaellusreitit metsÀssÀ. Se on aurinkoinen ystÀvÀllinen paikka. Saatat vain olla koukussa. :-)
Se on politiikkamme, jonka avulla voimme tavoittaa vieraamme ennen kuin teemme sitoumuksen jokaiseen muuhun. NĂYTTĂĂ TULEVAISUUDESTA. KIITOS :-)
EASY GOING RUGGED aito hirsimökki. Asettaminen tuntuu kodikasta ja rauhoittavaa. Hyvin matkustettu tottelevainen koira on tervetullut (KATSO YKSITYISKOHTAISET TIEDOT KUNNOSTA PARAMETRILLE, jos et aio kunnioittaa niitÀ, ÀlÀ varaa sitÀ. Haluamme pitÀÀ sen kiva kaikille.)
Nauti katutason pÀÀkerroksen helppokÀyttöisyydestÀ (vain 2 askelta etuovesta.) TÀysin toimivassa ensimmÀisessÀ kerroksessa on tilava mudroom, olohuone, ruokailuhuone, keittiö, makuuhuone pukeutumisalueella ja tÀysikokoinen pesula, kylpyhuone (amme / suihku) ja kÀtevÀ takaoven aurinkoiselle kannelle ja takapihalle. Toinen makuuhuone toimii bonushuoneena, koska se on yhtÀ suuri kuin olohuone, siinÀ on oleskelualue ja kÀtevÀ puoli-kylpy (pesuallas ja wc).
Super KIINTEINEN SIJAINTI Sunnyside Maria ja Homewood Hiihtoalue Lake Tahoe West Shore. Noin 10 min kÀvelymatkan (1 min autolla) rantaan, 3 min ajomatka Homewood Hiihtoalue tai Sunnyside, ja noin. 15 min Alpine Meadows Ski Area tai 20 minuuttia Squaw Valley Ski Area.
Emme hyvitÀ tienolosuhteista tai myrskyistÀ.